Začátek nového příběhu.

Objevte mimořádné nabídky a zvýhodnění na nové vozy CUPRA. Nic vás nemůže zastavit.
CUPRA
Nabídky CUPRA
CUPRA FORMENTOR
OPERATIVNÍ LEASING PRO FIRMY A PODNIKATELE

CUPRA FORMENTOR.

 

Od 5 999 Kč bez DPH měsíčně*.

 

Posuňte své podnikání na novou úroveň. Poznejte sportovní, odvážné a inovativní SUV kupé, které vám přináší ten nejlepší výkon značky CUPRA a nadstandardní výbavu. Usedněte za volant vozu se zážehovým motorem 2.0 TSI o výkonu 310 k, nebo si vyberte vůz s hybridním systémem a motorem o výkonu až 245 k. Volba je na vás.

Přejít do konfigurátoru

CUPRA Formentor komb. spotřeba 1,4-7,7 l /100 km, komb. emise CO2 33-175 g/km. *Vzorový příklad operativního leasingu na vůz CUPRA Formentor 1.5 TSI 110 kW v ceně 774 900 Kč. Doba pronájmu 36 měsíců a nájezd 15 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 5 999 Kč bez DPH, 7 259 Kč s DPH. Ve splátce je dále obsaženo povinné a havarijní pojištění s 5% spoluúčastí s uznáním bonusů za bezeškodný průběh v dosavadních pojištěních (0 měsíců) a pojištění vnějších skel do limitu 10 000 Kč.Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o., a druhou stranou závazkový vztah. Nabídka platí pouze pro firmy a podnikatele. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

OPERATIVNÍ LEASING

Více informací k operativnímu leasingu

KAM DÁL?

Kontaktujte nás
Prohlédněte si naše produkty

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 došlo k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).