CUPRA Pneuservis

CUPRA Pneuservis

Originální kola CUPRA

 

Dopřejte sobě a svému vozu bezpečí, kvalitu a nevšední design. Vydejte se na cesty s originálními koly CUPRA, která se vyznačují vysokou kvalitou, mimořádnou životností a bezpečností. Vyberte si z široké nabídky rozměrů, designů a barevných tónů.

CUPRA PNEUGARANCE

Naši záruku na pneumatiky získáváte automaticky, jakmile je zakoupíte u autorizovaného partnera CUPRA.

Kvalita

Kvalita pneumatik má nezanedbatelný význam pro vaši bezpečnou jízdu. Pneumatiky jsou trvale vystaveny velkému zatížení, a to nejen kvůli mnohdy nekvalitnímu povrchu vozovek. Na cestách vás čekají různé nástrahy jako hřebíky, šrouby, ostré kameny, které mohou pneumatiku poškodit natolik, že ji nelze opravit. V těchto případech se vám bude hodit náš garanční program CUPRA PneuGarance, který vám ušetří peníze.

Záruka

Naši záruku na pneumatiku automaticky získáte pokud ji koupíte u autorizovaného prodejního a servisního partnera CUPRA. Garance je poskytována už při zakoupení jedné pneumatiky a je platná po dobu tří let. Vztahuje se na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník. Pokud máte platnou doživotní Záruku mobility, můžete využít i odtah do nejbližšího autorizovaného servisu.

Nízké náklady

S programem CUPRA PneuGarance získáte slevu až 70 % z ceny pneumatiky, na niž je garance uplatňována. Výše slevy (stejně jako doba platnosti záruky) závisí na hloubce zbytkového dezénu, přičemž limitem je 5 mm. Slevu můžete uplatnit pouze v případě, že nakoupíte novou pneumatiku u autorizovaného prodejního a servisního partnera CUPRA, cena nové pneumatiky bude snížena o poskytnutou slevu.

 

Kontaktujte nás

Garanci můžete uplatnit u kteréhokoli autorizovaného partnera CUPRA v České republice.

CUPRA Pneuservis

Zpětné odběry upotřebených pneumatik

 

Porsche Česká republika s.r.o., dovozce vozů CUPRA, zajišťuje prostřednictvím autorizované sítě servisních partnerů pro majitele vozů CUPRA zdarma zpětný odběr použitých pneumatik.

Navštivte nás