DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

DJ Argy

Vášeň je opravdová, jen když ji sdílíš.

Povězte nám o své vášni pro hudbu.

Když mi bylo 15 let, pravidelně jsem navštěvoval místní obchod s hudebními nahrávkami. Jednoho dne mi onen muž, který tam pracoval, dal CD-ROM se softwarem pro skládání hudby. Když jsem si jej nainstaloval na svůj počítač, týden jsem nevyšel z domu. To byl začátek. Nyní dělám turné po celém světě.

Jaký je váš kreativní proces?

Skladby vytvářím vždy ve studiu, obvykle velmi brzo ráno. Spím jinak než většina ostatních umělců, moje spací zvyklosti odpovídají spíš zaměstnancům banky.

Hudbu vytvářím kompletně sám. Trávení času o samotě je také velmi terapeutické a izolace ve mně obvykle probouzí kreativního ducha. Spolupráce je trochu těžší a ve sféře elektronické hudby není obvyklá.

Rád však spolupracuji s lidmi, kteří mohou přinést něco zcela odlišného. Proto s oblibou pracuji se zpěváky. Ti mají odlišné dovednosti, ale sdílejí stejnou vášeň. Je fascinující nalézat lidi, kteří také dělají svou práci s vášní, kteří skutečně naslouchají sami sobě a prostě rádi tvoří společně.

Pociťujete na koncertu nějaký druh spojení s publikem?

Při vystupování naživo se dostanu do opravdu výjimečného stavu mysli, v němž ztrácím pojem o čase a prostoru, což je přesně to, co prožívám i ve studiu, když tvořím novou skladbu. Není to dar, který by měli pouze kreativní lidé, stává se to všem, když se zcela ponoří do přítomnosti.

Celé kouzlo však spočívá v umění přivést publikum do bodu, v němž je naprosto otevřené a tancuje na každou skladbu. Jinak by "dýdžeje" už dávno nahradil program s náhodným výběrem skladeb. Neexistuje kouzelné tlačítko, které by tuto náladu na povel vyčarovalo.

Když k tomu dojde, má to takovou hloubku a sílu, že je to téměř hmatatelné. Dokážu vnímat přesně ten okamžik, kdy s publikem navážu spojení. Nic mi nedělá takovou radost jako sdílení vášně.

Máte nějaké vzory?

Obdivuji lidi, kteří obstáli ve zkoušce času. Umělci, jako je Ryuichi Sakamoto, který má nesmírně rozmanitý repertoár, znějí pořád skvěle i po padesáti letech. Mými vzory jsou všestranní, plodní a nadčasoví hudebníci. Věčně mladá hudba je svatým grálem.