Moderní. Vyjímečná. Jedinečná.

Nová CUPRA Ateca.

Nestává se často, že by spojením několika odlišných prvků vzniklo něco tak pozoruhodného a vzrušujícího. Něco legendárního. Často taková díla posouvají hranice možného. Zpochybňují zavedené představy a vyprávějí příběh výjimečného lidského dobrodružství. Takovou věcí je i nová CUPRA Ateca. Sportovní charakter se v ní snoubí se sofistikovaností. Je symbolem zdrženlivého výkonu a vyvážené ovladatelnosti.

Nová CUPRA Ateca, přímo navazující na sportovní kořeny značky CUPRA, je vyjádřením autenticity a smělosti. Nabízí veškerý prostor a komfort SUV, avšak s klidnou jistotou, vyplývající z jejího výkonového potenciálu. Dynamika v kombinaci s klidem. Divokost ve spojení se sebeovládáním. Je více než jen automobilem. Je životním stylem.

Jak uvedl člen představenstva, odpovědný za prodej a marketing, snaží se značka CUPRA "rozvíjet pocit sounáležitosti, hrdosti, odvahy a odhodlání. Tedy stejné osobní vlastnosti, které sdílíme s našimi zákazníky". A tyto myšlenky dává najevo i CUPRA Ateca. Vdechuje jim život a přivádí je k dokonalosti.

CUPRA Ateca tak není jen stavem mysli, ale komunitou. Nejdeme s davem. Stanovujeme vlastní pravidla. Vyhledáváme věci, které milujeme, a spojujeme je dohromady. Ne pro někoho jiného, ale pro nás samotné. Jsme definováni naší schopností porušovat definice. Proto děláme to, co děláme, a proto existuje CUPRA Ateca.

Nastupte si tedy do vozu, který bourá konvence automobilového průmyslu. Změňte definici toho, co je prémiové. Nepřestávejte myslet odlišně. Protože nová CUPRA Ateca je pro řidiče, nikoli pro ty, kteří si myslí, že společenské postavení je všechno.

Je to automobil, který je radost řídit, ale nikdy nespustí ze zřetele výhru. Je to automobil ze závodních okruhů. Navržený pro silnice. Vyrobený pro lidi v neustálém pohybu.