DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
Od 1 259 900
CUPRA
Formentor
Od 879 900
CUPRA
Leon
Od 809 900
CUPRA
Leon Sportstourer
Od 829 900
CUPRA
Ateca
Od 1 454 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

Budoucnost motoristického sportu je zde.

Dovedete si představit fanoušky závodů, kteří vstupují do interakce s jezdci v jejich nejoblíbenějších vozech na závodním okruhu? Že jim posílají povzbuzující zprávy nebo oslavují neuvěřitelný manévr? Dovedete si představit tak tiché automobilové závody, které budou přesto stejně strhující a bouřlivé jako dosud, ekologické, ale s veškerou vášní a vzrušením?

Brzy už nebudete muset používat svou fantazii k tomu, abyste si užívali automobilové závody, jaké jste ještě nikdy neviděli.

Seznamte se s historicky prvním zcela elektrickým závodním cestovním vozem na světě - tento závodní stroj nepotřebuje vydávat ohlušující řev, aby si jej lidé všimli. Při zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 3,2 sekundy jen tiše bzučí jako komár. To je CUPRA e-Racer pro vás: výsledek více než 20 000 hodin pečlivé a tvrdé práce designérů a inženýrů, kteří stvořili skutečný závodní vůz, který změní budoucnost motoristického sportu.

Jezdci mohou dosahovat až 12 000 otáček za minutu místo obvyklých 6500 a zároveň mohou využívat maximální výkon a zrychlení, aniž by museli čekat, až motor dosáhne červeného pole. Vůz bude navíc schopen poskytovat důležitá závodní data v reálném čase díky nejmodernější technologii konektivity, což umožní fanouškům závodů hrát mnohem aktivnější a více vzrušující roli na závodních okruzích i mimo ně.

Přicházejí nové zážitky z jízdy a nové závody na okruzích. Přivítejte budoucnost.

 

Více informací

Sledujte @cupra_official na Instagramu nebo @CUPRA_Racing na Twitteru, kde zveřejňujeme nejaktuálnější zprávy.