DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
CUPRA
Born
Novinka
CUPRA
Formentor
Od 979 900
Novinka
CUPRA
Leon
Od 869 900
Novinka
CUPRA
Leon Sportstourer
Od 904 900
CUPRA
Ateca
Od 839 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

Budoucnost motoristického sportu je zde.

Dovedete si představit fanoušky závodů, kteří vstupují do interakce s jezdci v jejich nejoblíbenějších vozech na závodním okruhu? Že jim posílají povzbuzující zprávy nebo oslavují neuvěřitelný manévr? Dovedete si představit tak tiché automobilové závody, které budou přesto stejně strhující a bouřlivé jako dosud, ekologické, ale s veškerou vášní a vzrušením?

Brzy už nebudete muset používat svou fantazii k tomu, abyste si užívali automobilové závody, jaké jste ještě nikdy neviděli.

Seznamte se s historicky prvním zcela elektrickým závodním cestovním vozem na světě - tento závodní stroj nepotřebuje vydávat ohlušující řev, aby si jej lidé všimli. Při zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 3,2 sekundy jen tiše bzučí jako komár. To je CUPRA e-Racer pro vás: výsledek více než 20 000 hodin pečlivé a tvrdé práce designérů a inženýrů, kteří stvořili skutečný závodní vůz, který změní budoucnost motoristického sportu.

Jezdci mohou dosahovat až 12 000 otáček za minutu místo obvyklých 6500 a zároveň mohou využívat maximální výkon a zrychlení, aniž by museli čekat, až motor dosáhne červeného pole. Vůz bude navíc schopen poskytovat důležitá závodní data v reálném čase díky nejmodernější technologii konektivity, což umožní fanouškům závodů hrát mnohem aktivnější a více vzrušující roli na závodních okruzích i mimo ně.

Přicházejí nové zážitky z jízdy a nové závody na okruzích. Přivítejte budoucnost.

 

Více informací

Sledujte @cupra_official na Instagramu nebo @CUPRA_Racing na Twitteru, kde zveřejňujeme nejaktuálnější zprávy.