DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
CUPRA
Born
Novinka
CUPRA
Formentor
Od 979 900
Novinka
CUPRA
Leon
Od 869 900
Novinka
CUPRA
Leon Sportstourer
Od 904 900
CUPRA
Ateca
Od 839 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

Proč závodíme?

V motoristickém sportu je rozhodující správná kalkulace. Milisekundy určují vítěze závodu. Rychlost a správná stopa, jíž jezdec projíždí zatáčkou. Pečlivě optimalizovaný spalovací proces, který umožňuje motoru podávat na závodním okruhu nejvyšší výkony. Ano, závody jsou o těch nejnepatrnějších detailech. Zároveň ale znamenají mnohem více. Jsou životním stylem.

Závody jsou o vášni. Fanoušci oslavující z plných plic vítězství svého nejoblíbenějšího týmu. Mechanik, jemuž se rozbuší srdce stejně rychle, jako dokáže zrychlit motor, který připravil. Jezdec, který zklamaně klesne na kolena po prohraném závodě. Pro nás to není o tom být nejlepší, na prvním místě. Neúčastníme se závodů jen proto, abychom zvítězili, a mnozí možná nebudou souhlasit s naším přístupem. My se však účastníme závodů, protože se chceme zlepšovat, kolo za kolem. Protože máme srdce na správném místě. A protože jsme odhodláni vyšlapávat nové cesty a nově definovat budoucnost motoristického sportu.

Na základě našeho přístupu k motoristickému sportu se značka CUPRA stala oficiálním sponzorem Mistrovství světa superbiků 2018 a oficiálním bezpečnostním vozem tohoto seriálu, jehož závody se jedou v 11 zemích 3 různých kontinentů. Protože automobilové a motocyklové závody spojuje stejná vášeň.

Vůně spálených pneumatik na asfaltu. Zvuk motorů ve vysokých otáčkách. Příval adrenalinu za volantem. Je to skvělý způsob, jak žít život naplno, a to je také důvod, proč děláme to, co děláme. .

Více informací

Chcete prožívat vzrušení ze závodů mistrovství světa superbiků? Sledujte @cupra_official na Instagramu nebo @CUPRA_Racing na Twitteru, kde zveřejňujeme nejaktuálnější zprávy.

Kalendář Mistrovství světa superbiků 2018