DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

CUPRA D28 Formentor e-HYBRID

Plně elektrická jachta

 

·         Design jachty je inspirován modelem CUPRA Formentor.

·         Limitovaná speciální edice D28 Jacht se začne prodávat ještě v roce 2021

·         D28 Formentor je více než osm metrů dlouhá jachta o výkonu 400 koní

·         Wayne Griffiths: "Už pracujeme na hybridní jachtě."

 

CUPRA dělá další krok na cestě do světa zážitků a nyní představuje jachtu s názvem D28 Formentor, která vznikla v kooperaci se společností De Antonio Yachts. Tato předváděcí loď je jedinečným designovým návrhem a tvoří základ exkluzivní limitované edice D28, která se bude vyznačovat nezaměnitelnými barvami a kvalitou povrchových vlastností značky CUPRA. Zahájení prodeje je plánováno na konec roku 2021.

Spustit video

CUPRA se setkává s De Antonio Yachts

 

Výsledkem první kooperace mezi značkou CUPRA a loděnicí se sídlem v Barceloně je předváděcí loď o výkonu 400 koní, která dosahuje maximální rychlosti 40 uzlů. Design exteriéru zaujme svými jednoduchými liniemi a dynamickým charakterem, zatímco petrolejově modrá barva a štíhlé elegantní prvky v měděných odstínech dodávají lodi eleganci a sportovní charakter. De Antonio Yachts D28 Formentor je v současné době vystavena v přístavu Marina Vela v Barceloně.

 

"CUPRA je víc než jen značka, CUPRA je spíš životní styl s jedinečnými zážitky, který znamená neustálou výzvu pro status quo. Spolu se společností De Antonio Yachts chceme z Barcelony inspirovat svět," řekl po zkušební jízdě Wayne Griffiths, generální ředitel společnosti CUPRA. "D28 Formentor je teprve začátek mnoha dalších projektů. Obě značky přijaly závazek udržitelné mobility a společně budeme pracovat na jachtě s hybridním pohonem. Ta se bude orientovat podle našeho modelu CUPRA Formentor e-HYBRID a má být představena v příštím roce." Waynea Griffithse doprovázeli Marc de Antonio a Stan Chmielewski, spoluzakladatelé společnosti De Antonio Yachts, a Antonino Labate, ředitel pro strategii, rozvoj obchodu a provoz společnosti CUPRA.

PLNĚ ELEKTRICKÁ JACHTA

D28 Formentor

 

Dokonalá kombinace výkonu a designu

Jachta De Antonio Yachts D28 Formentor je dlouhá 7,99 metru a lze ji prodloužit o půl metru pomocí plošiny na zádi. Vnější design se vyznačuje nápadným trupem v petrolejově modré barvě a četnými akcenty v černé barvě a v karbonovém vzhledu. Dodatečnou eleganci a sportovní charakter dodávají  kormidelně nezaměnitelné prvky.

Trup ve tvaru písmene V umožňuje maximální rychlost až 40 uzlů při plném výkonu stejně tak jako plynulou plavbu cestovní rychlostí. Velkorysá šířka a vyvážené rozložení hmotnosti zajišťují prostornou palubu i velkou stabilitu při kotvení. Uspořádání je navrženo podle koncepce "walk-around", takže se můžete pohodlně procházet kolem nástaveb na palubě. Celá paluba tohoto modelu se rozkládá na jednom podlaží a je rozdělena na různé sluneční paluby.

Na přední i zadní palubě je posezení a stoly a loď má také plně vybavenou koupelnu. Dokonalé využití prostoru poskytuje nesrovnatelný pocit otevřenosti a nabízí místo až pro deset osob. Marc de Antonio, spoluzakladatel společnosti De Antonio Yachts, zdůraznil: "Společnost De Antonio Yachts se zrodila z vášně pro moře a zájmu o stavbu sportovních jachet s inovacemi a moderním designem. CUPRA se nese ve stejném duchu. Obě naše společnosti pocházejí z Barcelony a věříme v potenciál města jako globálního centra kosmopolitního designu."

Stan Chmielewski, rovněž spoluzakladatel společnosti De Antonio Yachts, uvedl: "Jak De Antonio Yachts, tak CUPRA se zavázaly využívat při vývoji svých produktů špičkové technologie. V rámci naší kooperace se budeme snažit aplikovat nejlepší inovace do námořního světa. Na tuto první výstavní loď jsme velmi hrdí, znamená začátek slibné spolupráce."

CUPRA Lifestyle-Universum

 

CUPRA chce spolupracovat se značkami, které hovoří stejným jazykem designu a sdílejí způsob vytváření zážitků. Značka se věnuje vytváření exkluzivních a limitovaných kolekcí výrobků, které odrážejí její životní styl. V souladu s tím se CUPRA spojila se španělským výrobcem designového osvětlení Marset. Výsledkem tohoto společného projektu je Chispa by Marset for CUPRA - přenosná, dobíjecí a bezkabelová designová lampa, která je s okamžitou platností  k dispozici na trhu.

 

 

Společnost CUPRA kromě toho uvedla na trh exkluzivní kolekci tenisek Sneaker ve spolupráci s mezinárodní módní značkou Mikakus. Stejně jako v případě jachty je výsledek spolupráce  Mikakus x CUPRA inspirován designem modelu CUPRA Formentor. Společně s módními značkami TRAKATAN a L.G.R. vyvinula CUPRA také exkluzivní kolekce kabelek, doplňků a slunečních brýlí.

 

 

KATALOG KOLEKCE CUPRA

Prohlédněte si katalog kolekce CUPRA a objevte vysoce funkční a sofistikované kousky, které vás oslní svou jedinečností, tak jako vozy CUPRA.

 

Zboží lze objednat u všech autorizovaných partnerů CUPRA.