DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

CHISPA: světelná sofistikovanost.

Společnosti CUPRA a Marset navázaly rostoucí spolupráci

Chispa je nové přenosné, dobíjecí a bezdrátové svítidlo, které vyvinula společnost vyrábějící osvětlovací tělesa Marset z Barcelony exkluzivně pro značku CUPRA. Ztělesňuje nadčasový design klasické garážové lampy a vydává teplé a zářivé světlo, což z něj činí dokonalého společníka pro každé dobrodružství. Svítidlo Chispa bude uvedeno na trh letos v říjnu.

Spustit video

Inspiruje svět z Barcelony

CUPRA daleko přesahuje svět automobilů. V rámci nového kreativního partnerství se společností Marset, vítězem Národní ceny za design 2015, jsme v CASA SEAT otevřeli exkluzivní prostor věnovaný tomu nejlepšímu z autentického a inovativního designu. Jedinečné centrum, kde mají obyvatelé města a návštěvníci z celého světa možnost objevovat lesk nádherně zpracovaných světelných inovací Marset, které se vyznačují dlouhou životností.

 

Tímto partnerstvím posiluje CUPRA svou přítomnost v oblasti životního stylu po boku další barcelonské značky. Stejně jako CUPRA má i Marset globální orientaci a za pevný základ považuje integritu současného designu.

 

Vývoj designu Chispa

Po slavnostním otevření CUPRA garáže v únoru loňského roku, kde jsme představili prototyp, pracovaly designérské týmy společností CUPRA a Marset společně na konečné verzi nového inovativního svítidla Chispa, navrženého výhradně s ohledem na corporate identity CUPRA.

 

"Tento spolutvůrčí projekt ilustruje záměr společnosti CUPRA vytvořit vlastní vesmír okolo vozů z Barcelony. Svítidlo Chispa je jen prvním krokem v našem spojenectví se společností Marset, s níž sdílíme vášeň pro design, smysl pro detail a technologické inovace. Naše spolupráce přesahuje rámec jednoho produktu. Její výtvory budou součástí světelné výbavy CUPRA garáže a budou vystaveny v naší dealerské síti i na veletrzích a výstavách automobilů. V nadcházejících měsících budeme pokračovat v rozšiřování našich designových kolekcí s novými partnery," prohlásil generální ředitel společnosti CUPRA a výkonný viceprezident společnosti SEAT pro prodej a marketing Wayne Griffiths po setkání se zakladateli společnosti Marset v CASA SEAT.

Javier Marset, výkonný ředitel společnosti Marset, dále zdůraznil, že "Marset a CUPRA jsou dobrými spojenci. Jako značky sdílíme podstatné hodnoty: Jsme odvážní a radikální a náš barcelonský původ je součástí naší DNA. Obě značky ve světě designu kombinují krásu a kvalitu. Pro Marset je tato spolupráce společným úsilím, které se ukáže jako plodné, protože značce otevírá nové cesty. Jako objekt je svítidlo Chispa zcela překvapivé, pokud je umístěno do oblasti automobilů."

 

Svítidlo Chispa bude k dostání na obvyklých prodejních místech společnosti Marset.  Kromě toho je lze najít v distribuční síti specialistů CUPRA po celém světě.

 

Objevte Chispu

Svítidlo Chispa nabízí uživateli vysoce hodnotné, lehké a přenosné řešení se třemi volitelnými polohami. Symbolicky spojuje svět automobilů se světem designu. Joan Gaspar a tým designérů společnosti CUPRA, který vede Francesca Sangalli, pojmenovali svítidlo Chispa (ve španělštině jiskra), protože evokuje kreativitu a inovaci a zároveň odkazuje na myšlenku světla a zapalování.

 

Důmyslný design svítidla vyzařuje vynalézavost. A po zapnutí se Chispa zcela rozzáří - a dodá svým tmavým tónům zářivý a jedinečný měděný odstín CUPRA.

 

Svítidlo Chispa je chráněno robustní mřížkou, která obklopuje světelný zdroj, a dodává tak svítidlu originální akcent. Svítidlo disponuje příslušenstvím, které umožňuje jeho pohodlné zavěšení, takže můžete stylově nasvítit své okolí, ať jste kdekoli. A pro venkovní použití je vybavené druhem ochrany IP44, který zaručuje jeho kvalitu jako robustního, vodotěsného svítidla.

 

KATALOG KOLEKCE CUPRA

Prohlédněte si katalog kolekce CUPRA a objevte vysoce funkční a sofistikované kousky, které vás oslní svou jedinečností, tak jako vozy CUPRA.

 

Zboží lze objednat u všech autorizovaných partnerů CUPRA.