DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

TRAKATAN pro značku CUPRA

Design pro lepší život.

Jaký koncept stojí za vašimi kabelkami a taškami z kvalitní kůže? Jaká je filozofie vaší značky?

Osobně dáváme přednost již používané kabelce nebo tašce před novou. Nemáme rádi efekty, vytvářející falešnou patinu, chceme autenticitu. Když něco nosíte, vypovídá to o místech, která jste v životě navštívili. Pouze čas dokáže završit styl výrobků z kůže. A jsme přesvědčeni o tom, že ekologie znamená vyrábět velmi kvalitní produkty s dlouhou životností.

 

Ve společnosti CUPRA jsme přesvědčeni o tom, že sofistikovanost znamená vysokou kvalitu. Souhlasíte?

Luxus znamená vysokou kvalitu. Vysoká kvalita znamená čas. Čas na výzkum, nalezení nejlepších materiálů, na návrh designu, vytvoření, testování a výrobu detailů, které posunou produkt na novou úroveň. Pokud respektujete čas, konečným výsledkem je velmi kvalitní a sofistikovaný produkt. Ochutnali byste koláč, který se pekl jen 10 minut, když víte, že potřebná doba pečení je 20 minut? Čas je klíčovou hodnotou řemeslné výroby.

Ve společnosti CUPRA jsme přesvědčeni o tom, že sofistikovanost a řemeslné zpracování jdou ruku v ruce. Jak se tato kombinace projevuje ve vaší tvorbě?

Naše produkty jsou sofistikované, protože veškerá naše výroba probíhá v Itálii, v naší malé dílně TRAKATAN v Turíně. Vybíráme nejkvalitnější vyčiněné kůže a věnujeme maximální pozornost detailům ve všech aspektech, včetně balení. Všechny tyto věci jsou zásadní součástí sofistikovaného, velmi kvalitního produktu. Máte pravdu, sofistikovanost a řemeslné zpracování by měly jít vždy ruku v ruce.

 

Jaké materiály používáte na vaše kožené kabelky a tašky? Jaké materiály byly konkrétně použity pro speciální kolekci kabelek a tašek CUPRA?

Vyrábíme kožené zboží, takže se specializujeme na práci s kůží. Pro značku CUPRA jsme vyvinuli kůži v odstínu mědi, který patří mezi znaky, jež značku CUPRA definují. Použili jsme také jeden technický komponent, aby byla největší taška ve speciální kolekci CUPRA lehčí.

"Nechte čas, aby vytvořil design vaší tašky", tak zní náš slogan.

Jaké detaily ve speciální kolekci kožených kabelek a tašek CUPRA byste zdůraznil??

Podívejme se například na kůži. V dílně TRAKATAN zpracováváme vrstvenou kůži v odstínu mědi, vyčiněnou rostlinnými prostředky. Nechceme kůži s běžným a monotónním vzhledem, takže s materiálem pracujeme tak dlouho, dokud nevznikne něco výjimečného a jedinečného. A exkluzivně pro značku CUPRA vyrýváme do kůže linie, jejichž součástí je jedinečné logo CUPRA.

Zkuste odhadnout, jaké tři věci budou fanoušci značky CUPRA nosit v těchto kabelkách a taškách.

Produkty TRAKATAN jsou přáteli na celý život. Naši zákazníci dávají svůj život do našich kabelek a tašek. Každý život je jiný, stejně jako každý člověk je jiný, ale naše kabelky a tašky se přizpůsobují svým majitelům. Rozhodující je jedinečnost. Naši klienti jsou ve svém výběru nezávislí, takže je nemožné říci, jaké tři věci budou fanoušci značky CUPRA nosit v těchto kabelkách a taškách.

Jaké poselství podle vašeho názoru vysílají vaše produkty, když je lidé nosí?

Jedinečnost, sofistikovanost a kvalitu. Design našich kabelek a tašek z kvalitní kůže je jedinečný, nenásleduje trendy, ale má svůj vlastní styl. Sofistikovanost spočívá v detailech. Naši zákazníci oceňují kvalitu často až časem, když jsou kabelky a tašky již používané. Vyrábíme kabelky a tašky, které vydrží po celý život, časem jsou lepší a lepší a stanou se věčným "přítelem".

Jak podle vašeho názoru odrážejí vaše značka a vaše produkty ducha značky CUPRA?

TRAKATAN je ve světě módy tím, čím je CUPRA ve světě automobilů. Jsou to dvě rostoucí, moderní společnosti se skvělým potenciálem nabízet velmi kvalitní produkty pro velmi náročné zákazníky, kteří oceňují kvalitu a chtějí jedinečné produkty bez ohledu na značku. Lidi s osobností, kteří se rozhodují nezávisle a kteří nemají zájem o pomíjivé trendy. TRAKATAN a CUPRA sdílejí stejné hodnoty: jedinečnost, sofistikovanost a kvalitu.

 

KATALOG KOLEKCE CUPRA

Prohlédněte si katalog kolekce CUPRA a objevte vysoce funkční a sofistikované kousky, které vás oslní svou jedinečností, tak jako vozy CUPRA.

 

Zboží lze objednat u všech autorizovaných partnerů CUPRA.