DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

CUPRA spolupracuje s Wilsonem na uvedení padelové rakety na míru.

Značka CUPRA zůstává věrná svým aktivitám v oblasti padelového sportu a prezentuje svou nejnovější spolupráci se společností Wilson Sporting Goods Co. Obě značky uvádějí na trh společnou limitovanou kolekci: novou padelovou raketu Wilson Bela CUPRA, tašku na potřeby pro padel a tričko.

 

Fernando Belasteguín, legenda padelu, který byl 16 let po sobě světovou jedničkou a v současné době je světovou trojkou, bude používat raketu Wilson Bela CUPRA na řadě turnajů letošní World Padel Tour. Padelová raketa bude v prodeji od začátku září v limitované edici 1 500 kusů.

Spustit video

"Uvedení a představení rakety Wilson Bela CUPRA Fernandovi a fanouškům tohoto sportu je projevem našeho závazku k šíření padelu, nejrychleji rostoucího sportovního odvětví v Evropě," řekl Antonino Labate, ředitel pro strategii, rozvoj obchodu a provoz společnosti CUPRA. "CUPRA je automobilová značka s největším zastoupením ve světě padelového sportu a jsme velmi hrdi na to, že můžeme být přítomni u tak významného turnaje, jako je mistrovství Evropy, na kterém se setkávají nejlepší národní padelové týmy. Pevně věříme v mezinárodní potenciál tohoto odvětví sportu a máme ambici přispět k tomu, aby se stal olympijským sportem."

Raketa bude k dispozici spolu s ostatními součástmi kolekce od začátku září 2021."

"Tato spolupráce s CUPRA navazuje na cestu, kterou jsme se vydali s Fernandem Belasteguínem "Belou", a je součástí naší strategie vyvíjet inovativní produkty, které mění hru a podporují růst padelu tím, že činí jeho hru hodnotnější a otevírají oběma společnostem nové příležitosti k budování větší komunity okolo tohoto sportu," řekl Hans-Martin Reh, generální ředitel Wilson Racquet Sports.

CUPRA a její aktivity ve světě padelového sportu

Značka vstoupila do padelové arény v roce 2019 tím, že se stala prémiovým sponzorem všech oficiálních soutěží World Padel Tour (WPT) a hlavním sponzorem Mezinárodní padelové federace (IPF). Aby zdvojnásobila své aktivity, stala se CUPRA Formentor v roce 2020 oficiálním vozem turnaje a bude vystavena na všech profesionálních padelových akcích. Nedávno společnost CURPA rovněž vyjádřila svou připravenost ke sponzorování Španělské padelové federace, což znamená, že vůz CUPRA bude rovněž oficiálním vozem této federace.

 

Aktivity značky ve světě padelového sportu nacházejí svůj odraz v početné skupině kmenových hráčů CUPRA. Se začátkem sezóny 2021 skupinu ambasadorů CUPRA rozšířili Agustín Tapia, Paula Josemaría, Federico Chingotto a Juan Tello, kteří doplnili Alejandra Galána, současnou světovou jedničku, Fernanda Belasteguína, Pabla Limu a Ariadnu Sánchez. Kromě toho uzavřela CUPRA partnerství s deseti zeměmi a je jako sponzor zastoupena ve více než 100 padelových klubech a dvou národních týmech.

 

Touto spoluprací CUPRA znovu demonstruje své aktivity pro sport, který bude uznán jako olympijský.

 

KATALOG KOLEKCE CUPRA

Prohlédněte si katalog kolekce CUPRA a objevte vysoce funkční a sofistikované kousky, které vás oslní svou jedinečností, tak jako vozy CUPRA.

 

Zboží lze objednat u všech autorizovaných partnerů CUPRA.