DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

Marcel Ostertag

Vášeň nikdy nevyjde z módy.

Tanec mě naučil velké disciplíně, a to se také projevuje v mé práci módního návrháře. Jsem přesvědčen o tom, že navzdory všem událostem, k nimž v životě dochází, je důležité, abychom se zaměřovali na své sny. Snil jsem o světě módy a šel jsem si za tím, přestože jsem měl jinou kariéru: Musel jsem to udělat.

Pro mě je ohromné procházet životem s očima široce otevřenýma. Velká část mé inspirace pochází z toho, co vídám v ulicích Berlína. Ale módní design je víc než jen inspirace. Víc než vášeň vyžaduje trénink.

Všechno jsem si maloval sám a jsem velmi praktický ve všech svých projektech, a to velmi v duchu staré školy. Pro mě je to téměř jako meditace. O tento efekt bych se připravil, kdybych to dělal na počítači.

Ohledně materiálů jsem velmi náročný. Proto také vždy trávím hodně času na textilních veletrzích. Spočívá v tom obrovský rozdíl. Kvalita je rozhodující, pokud chcete, aby váš klient nejen vypadal dobře, ale také se dobře cítil.

Jsem rovněž posedlý detaily. Je to pro mě důležité, protože díky detailům se moje kolekce stávají nadčasovými. Nepracuji jen pro malou část trhu, jak byste se mohli domnívat na základě omezených počtů každé kolekce. Pracuji pro lidi, kteří oceňují kvalitu a pozornost věnovanou detailům, a pro lidi, kteří rádi nosí něco, co může mít jen velmi málo lidí.

 

 

Tvořím. Co chci a jak chci.

Moje práce mi poskytuje největší uspokojení v mém životě. Když od krejčího obdržím zpět dokončený kus, musí to přinášet stejný pocit, jaký má sochař při pohledu na svou dokončenou sochu.

Navrhl jsem ho, vybral jsem látky, vytvořil tištěné vzory - a pak vidím, jak se to všechno propojuje dohromady a začíná to žít. To je moje vášeň, můj život, moje umění.