DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

Inspirujeme svět z Barcelony

Partnerství mezi značkou CUPRA a světoznámým fotbalovým klubem FC Barcelona není založeno jen na jejich společném rodišti - Barceloně. Smysl pro vysoké výkony, kreativita a unikátní styl - to vše je zabudováno hluboko v DNA obou značek.

“CUPRA bude spolupracovat s FC Barcelona v průběhu dalších 5 sezón.”

Bylo to především odhodlání k závodění, sportu a inovaci, které přivedlo značku CUPRA na fotbalovou scénu. V tomto historickém okamžiku se značka CUPRA stává oficiálním partnerem domovského fotbalového klubu FC Barcelona a zaměří se na Automotive a Mobilitu. Cíle tohoto partnerství, které potrvá minimálně dalších 5 sezón, jsou založeny především na sdílených hodnotách a společné historii. Obě značky, duchem věčně mladé a směřující do budoucnosti, si zakládají na inovativním přístupu a podpoře výjimečného talentu.

"Toto unikátní partnerství s jedním z nejúspěšnějších fotbalových klubů na světě ukazuje, jak věříme značce CUPRA, jak ji chceme do budoucna rozvíjet a jak moc je pro nás důležité město Barcelona, ze kterého pocházíme. Plánujeme, že spojení s jedním z hlavních představitelů tohoto skvělého města dále podpoří naši strategickou pozici v globalizaci značky CUPRA" , říká Luca de Meo, předseda představenstva společnosti SEAT a předseda správní rady její divize pro speciální vozy CUPRA.

CUPRA se zároveň stává také jedním z oficiálních globálních partnerů FC Barcelona, což mimo jiné obnáší poskytnutí vozů CUPRA pro členy správní rady a pro jiné významné události. Na stadionu Camp Nou bude pro všechny domácí zápasy také zřízen VIP Box CUPRA. Kromě toho budou mít fanoušci Barçy možnost pořádně poznat značku CUPRA v novém pop-up stánku vedle stadionu. V neposlední řadě bude stadion a celé jeho zázemí sloužit jako testovací areál pro všechny zajímavé projekty spojené s rozvojem městské mobility.

Již brzy pro vás připravíme další zajímavé novinky ohledně tohoto unikátního partnerství.

CUPRA Formentor se také stává vůbec prvním modelem, který byl vybrán jako oficiální vůz FC Barcelona. V tomto oznámení generální ředitel CUPRA Wayne Griffiths zdůraznil, že "jmenování CUPRA Formentor jako oficiálního vozu FC Barcelona je přirozený tah. Tento model byl navržen, vyvinut a bude vyroben v Barceloně, městě, kde se tyto dvě značky narodily a odkud chceme inspirovat svět. Toto zadání posílí globální viditelnost automobilu a posune nás o krok dále, aby se CUPRA stala žádanou značkou pro milovníky automobilů."

 

V rámci partnerství mezi CUPRA a FC Barcelona bude CUPRA Formentor dodána fotbalovému klubu pro institucionální použití. Partnerství navíc stanoví, že hráči, kteří si chtějí nový model užít, budou mít možnost přizpůsobit si svůj vlastní CUPRA Formentor, a to díky jeho vysoké úrovni individualizace se širokou paletou barev a několika dalšími designovými prvky. Jedním z prvních hráčů, který vyjádřil svou touhu vyzkoušet vlajkový model značky, je německý brankář Marc ter Stegen, který se stal globálním velvyslancem CUPRA.