DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

CUPRA spojuje síly s jedním z předních evropských festivalů:

Primavera Sound.

CUPRA a Primavera Sound zahajují novou éru, aby společně inspirovaly svět z Barcelony. Automobilová značka a hudební festival budou spolupracovat další tři roky, aby prozkoumaly nové způsoby vnímání hudby. Před ročníkem Primavera Sound v roce 2022 představily obě značky video k sestavě umělců, v němž vystupuje Maria Jose Llergo, jeden z potvrzených umělců příštího ročníku festivalu, a také CUPRA Born, první 100% elektrický model značky, který bude mít tento měsíc také světovou premiéru.

Spustit video

CUPRA a Primavera Sound začínají spolupracovat v době, která je pro obě značky důležitá. Na jedné straně automobilka brzy představí CUPRA Born, svůj nový model, který má díky svému inspirativnímu designu inspirovanému městem Barcelona a modernímu výkonu odstartovat novou éru na trhu s elektrickými vozy. Na straně druhé se v roce 2022 vrátí festival Primavera Sound, aby zvýšil svou kapacitu v rámci své dosud nejambicióznější akce.

"CUPRA je nekonvenční značka, která inspiruje svět progresivními vozy a zážitky z Barcelony. Primavera Sound se stal nejikoničtějším festivalem ve městě s celosvětovým dosahem. Tato spolupráce je jedinečnou příležitostí, jak společně inspirovat svět a objevovat nové způsoby prožívání hudby a zároveň zvýšit globální prestiž obou značek. Pro značku CUPRA je to jen první krok ve světě hudby, protože brzy oznámíme nové společné projekty s festivalem Primavera Sound." ", říká Wayne Griffiths, generální ředitel CUPRA. 

"Tato spolupráce je jedinečnou příležitostí, jak společně inspirovat svět a objevovat nové způsoby vnímání hudby."

Dvě značky, nová éra

CUPRA a Primavera Sound zahajují spolupráci s cílem uspořádat příští ročník festivalu v roce 2022, kdy se uskuteční jeho dlouho očekávané 20. výročí, a stát se tak nejvýznamnějším městským festivalem na světě a největší kulturní akcí pod širým nebem v jižní Evropě. Partnerství mezi společností CUPRA a festivalem, které potrvá následující tři roky, je důkazem podpory automobilky jednomu z největších každoročních vrcholů hudebního průmyslu. 

"Pro Primavera Sound je ctí, že ve značce CUPRA našel spojence, který dokonale rozumí identitě i aspiracím festivalu. Společně můžeme zvládnout tuto novou a ambiciózní fázi růstu a učinit z našeho barcelonského festivalu měřítko pro celou planetu," řekl Alfonso Lanza, spoluředitel Primavera Sound.

Po více než roce bez možnosti vychutnat si živou hudbu chtějí CUPRA a Primavera Sound vytvořit nové hudební zážitky, které ve fanoušcích vyvolají emoce. Kromě přítomnosti značky CUPRA  na festivalu pracují obě značky na nových projektech, které mají hudební zážitek ještě více posunout a umožnit milovníkům hudby z celého světa zažít ji jiným způsobem.

Sestava umělců, kteří se zúčastní festivalu Primavera Sound Barcelona 2022, bude oznámena v úterý 25. května. Součástí je i CUPRA Born, která tento měsíc rovněž oslaví svou světovou premiéru.