DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
CUPRA
Born
Novinka
CUPRA
Formentor
Od 979 900
Novinka
CUPRA
Leon
Od 869 900
Novinka
CUPRA
Leon Sportstourer
Od 904 900
CUPRA
Ateca
Od 839 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

Vytvořte si vlastní cestu.

Jednoduché, ale jasné sdělení, které propojuje všechny, co hledají něco vlastního, s prvním modelem od CUPRA. CUPRA Ateca je sportovní vůz v těle SUV pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco jiného. CUPRA Ateca je symbolem moderní sportovnosti pro ty, kteří chtějí vybočit z prošlapaných cest a vytvořit si vlastní cestu. Takto v CUPRA přemýšlíme. A takto komunikujeme i s ostatními, aby pochopili, kam směřujeme a jaké jsou naše hodnoty.

Spustit video

Životní cesta není přímá, je to kompilace různě směřujících cest, které vedou vášnivé a odhodlané jedince k jejich skutečnému smyslu života. Z tohoto důvodu bylo pro vytvoření tohoto filmu použito více než 750 různých leteckých záběrů ze 400 různých míst na celém světě; abychom vytvořili cestu, která není nikdy statická, ale vždy v pohybu. Cestu, co symbolizuje veškerou složitost, vzestupy i pády, v naší vlastní cestě životem.

Všechny letecké snímky byly poskytnuty společností DigitalGlobe, globálním dodavatelem komerčních satelitních snímků s vysokým rozlišením. Film byl poté dokončen s originální zvukovou stopou ve spolupráci s BSO, významným studiem se sídlem v Barceloně. Trať, složená výhradně pro tento film, mísí analogové a digitální zvuky, vzbuzuje emoce a vypráví příběh. Celkově se v tomto filmu jasně překrývají sportovní duch a umění. Je to opravdová reprezentace duální povahy CUPRA Atecy -  částečně sportovní zážitek, ale zároveň životní styl - sjednocený tak, aby vytvořil jedinečnou zkušenost.

Výsledkem je inspirující koncept a prezentace, a to nejen pro milovníky sportovních vozů. Klip "Vytvořte si vlastní cestu" si mohou užívt všichni, zejména ti, kteří vidí svět stejně jako my. Je to projevem toho, za čím si stojíme, a pozváním do komunity lidí s podobnými názory - komunity CUPRA. Sledujte začátek této nové cesty na Instagramu @cupra_cz a dozvíte se více.