DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
Od 1 259 900
CUPRA
Formentor
Od 879 900
CUPRA
Leon
Od 809 900
CUPRA
Leon Sportstourer
Od 829 900
CUPRA
Ateca
Od 1 454 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

Vytvořte si vlastní cestu.

Jednoduché, ale jasné sdělení, které propojuje všechny, co hledají něco vlastního, s prvním modelem od CUPRA. CUPRA Ateca je sportovní vůz v těle SUV pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco jiného. CUPRA Ateca je symbolem moderní sportovnosti pro ty, kteří chtějí vybočit z prošlapaných cest a vytvořit si vlastní cestu. Takto v CUPRA přemýšlíme. A takto komunikujeme i s ostatními, aby pochopili, kam směřujeme a jaké jsou naše hodnoty.

Start Video

Životní cesta není přímá, je to kompilace různě směřujících cest, které vedou vášnivé a odhodlané jedince k jejich skutečnému smyslu života. Z tohoto důvodu bylo pro vytvoření tohoto filmu použito více než 750 různých leteckých záběrů ze 400 různých míst na celém světě; abychom vytvořili cestu, která není nikdy statická, ale vždy v pohybu. Cestu, co symbolizuje veškerou složitost, vzestupy i pády, v naší vlastní cestě životem.

Všechny letecké snímky byly poskytnuty společností DigitalGlobe, globálním dodavatelem komerčních satelitních snímků s vysokým rozlišením. Film byl poté dokončen s originální zvukovou stopou ve spolupráci s BSO, významným studiem se sídlem v Barceloně. Trať, složená výhradně pro tento film, mísí analogové a digitální zvuky, vzbuzuje emoce a vypráví příběh. Celkově se v tomto filmu jasně překrývají sportovní duch a umění. Je to opravdová reprezentace duální povahy CUPRA Atecy -  částečně sportovní zážitek, ale zároveň životní styl - sjednocený tak, aby vytvořil jedinečnou zkušenost.

Výsledkem je inspirující koncept a prezentace, a to nejen pro milovníky sportovních vozů. Klip "Vytvořte si vlastní cestu" si mohou užívt všichni, zejména ti, kteří vidí svět stejně jako my. Je to projevem toho, za čím si stojíme, a pozváním do komunity lidí s podobnými názory - komunity CUPRA. Sledujte začátek této nové cesty na Instagramu @cupra_cz a dozvíte se více.