Concept Cars
DarkRebel
UrbanRebel

DNA vítěze.

Značka CUPRA se nedávno stala sponzorem týmu Ducati v mistrovství světa MotoGP. Náš tým tak doplnila dvě prominentní jména závodního světa. Jorge Lorenzo ze Španělska, pátý muž historického žebříčku španělských vítězů závodů MotoGP, a Andrea Dovizioso z Itálie, který v roce 2017 zvítězil v šesti závodech během pěti měsíců. A pokud se podivujete nad tím, jaké může mít spojení automobilová a motocyklová značka - pojí nás vášeň pro jízdu na závodním okruhu.

Abychom oba jezdce Ducati řádně uvítali, předali jsme jim jedinečné individualizované přílby CUPRA, na nichž jsou zvěčněny jejich úspěchy. Pak jsme je pozvali, aby poprvé vyzkoušeli jízdu v našem závodním voze CUPRA, jímž je CUPRA TCR s novou převodovkou DSG pro maximální výkony a nesmírné potěšení z jízdy s motorem o výkonu 350 k. Místem konání testovací jízdy byl závodní okruh Castelloli, který byl navržen především pro motocykly, ale velmi zajímavý je i pro závodní automobily.

A to není všechno. Přidali se k nim dva z našich nejlepších profesionálních jezdců CUPRA TCR, aby jim na závodním okruhu předali své zkušenosti z automobilových závodů. Pepe Oriola, nejmladší jezdec v mistrovství světa cestovních vozů WTCC (World Touring Car Championship), a Jordi Gene, který závodil ve WTCC v letech 2005 až 2010. Tipnete si, kdo byl v cíli první?

Spustit video

Nakonec chceme hledat nové cesty v oblasti motoristického sportu společně. Proto jsme spojili své síly. Jeden tým. Jedna rodina. Jedna závodní DNA. Společně chceme zpochybnit status quo v motoristickém sportu a vést jeho evoluci. Bude to strhující kapitola naší historie.

Více informací

Chcete prožívat vzrušení ze závodů mistrovství světa superbiků? Sledujte @cupra_official na Instagramu a @Cupraracing na Twitteru, kde zveřejňujeme nejaktuálnější zprávy.