DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
Od 1 259 900
CUPRA
Formentor
Od 889 900
CUPRA
Leon
Od 809 900
CUPRA
Leon Sportstourer
Od 829 900
CUPRA
Ateca
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

CUPRA kráčí nekonvenčními cestami.

Inovace nemohou existovat bez zpochybňování pravidel. CUPRA Ateca a CUPRA e-Racer jsou poháněny zvídavostí a touhou po kreativním myšlení. Přesahují hranice současné reality a vytváří to, co by mohlo být.

CUPRA Ateca přináší novou definici zážitků z jízdy. SUV pro silnice, inspirované závodními okruhy, poskytuje mimořádné potěšení z jízdy díky motoru o výkonu 300 k, pohonu všech kol 4Drive a 7stupňové převodovce DSG. A to není všechno. CUPRA Ateca kombinuje sportovní charakter a eleganci. Užívejte si exteriéru se zdrženlivými detaily v odstínu mědi, s kryty vnějších zpětných zrcátek z uhlíkového kompozitu a interiéru s leskle černými ozdobnými prvky.

CUPRA e-Racer nově definuje zážitky ze závodní jízdy. Jak označení naznačuje, jedná se o závodní elektromobil - první na světě v kategorii cestovních vozů. Elektromotor poskytuje špičkový výkon 500 kW (680 k) po dobu 10 sekund. Je vynálezem, který předběhl svou dobu. Jeho nejmodernější technika elektrického pohonu dokazuje, že v závodech nevítězí burácení, ale výkony.

A kdo jiný by dokázal lépe prověřit limity těchto vozů než světově proslulí mistři motoristického sportu? Andrea Dovizioso, vítěz 11 závodů MotoGP, usedl za volant modelu CUPRA Ateca. Jorge Lorenzo, trojnásobný mistr světa MotoGP, řídil závodní vůz CUPRA e-Racer. Závodní okruh Castellolí, vzdálený pouhou hodinu jízdy od Barcelony, nabízí náročné zatáčky, členitý profil a dokonce i křížení. Oba vozy neuposlechly nejzákladnější pravidlo závodního okruhu a dosáhly nejvyšší rychlosti. Podívejte se na video, jak všechno probíhalo.

Spustit video

Evoluce je naším jediným imperativem. Nekonvenčními cestami můžeme ukázat možnosti, změnit status quo a předložit novou definici moderní sportovnosti