DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

Stejný okruh.

Různé cesty.

Značka CUPRA se stala novým sponzorem týmu Ducati v mistrovství světa MotoGP. Vybrali jsme si Ducati, protože nás pohánějí stejné hodnoty. Chceme-li tomu porozumět, musíme se vrátit zpět v čase. Do roku 2002, kdy se značka Ducati rozhodla vstoupit do MotoGP. Za pouhé 4 roky získala titul mistra světa - v konkurenci velkých japonských značek, které dlouhou dobu mistrovství kralovaly. Jak to dokázala? Od základů se změnila. A přesně takovou budoucnost si pro sebe představujeme ve světě vysokovýkonných automobilů.

Motocykly Ducati, zrozené na závodních okruzích, ale vyráběné pro radost z jízdy v běžném provozu, jsou pro jezdce, kteří se nebojí zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhé 3 sekundy. Jsou však ještě něčím víc. Jezdec na Ducati ví, že jeho motocykl vyjadřuje postoj, který není pro každého. A o tom všem je také CUPRA.

Ale je toho ještě mnohem více. Jorge Lorenzo, španělský trojnásobný mistr světa, a Andrea Dovizioso z Itálie, vicemistr světa z roku 2017, jsou členy týmu Ducati. Díky tomuto sponzorství se oba jezdci Ducati nyní stali ambasadory značky CUPRA. Logo CUPRA budou mít během závodů na svých motocyklech, ale oba reprezentují značku CUPRA také mimo závodní okruhy.

CUPRA pokračuje v realizaci své mise spojovat komunitu fanoušků závodů navazováním silných partnerství, založených na úzké spolupráci.

Více informací

Chcete prožívat vzrušení ze závodů MotoGP? Sledujte @cupra_official na Instagramu nebo @CUPRA_Racing na Twitteru, kde zveřejňujeme nejaktuálnější zprávy.