DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
Od 1 259 900
CUPRA
Formentor
Od 889 900
CUPRA
Leon
Od 809 900
CUPRA
Leon Sportstourer
Od 829 900
CUPRA
Ateca
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

Ve stopě budoucnosti:

Proměna divize SEAT Sport v divizi CUPRA Racing.

V roce 1970 jsme založili naši renomovanou závodní divizi SEAT Sport. Od té doby se motoristický sport velmi změnil. I my jsme se velmi změnili. Proto je SEAT Sport nyní CUPRA RACING, na znamení nové éry motoristického sportu i samotného sportovního pojetí. Důvodem není jen to, že se jedná o základní podstatu současného světa značky CUPRA, ale i to, že na těchto základech budujeme budoucnost. CUPRA Racing ztělesňuje ambici nově definovat, etablovat a vést novou vizi motoristického sportu, na závodních okruzích i mimo ně.

Přecházíme z tradičních formátů na nové platformy a nová partnerství, která přinášejí svěží pohled na motoristický sport z nové perspektivy, zároveň však obsahují i kritický prvek a odvahu měnit způsob, jímž nahlížíme na budoucnost motoristického sportu a jak ji vnímáme. CUPRA Racing bude vůdčí sílou této evoluce. Přesněji řečeno půjde o revoluci. To všechno bude možné díky našemu odhodlání dělat věci odlišně, díky našim 40 rokům zkušeností v této oblasti a nepostradatelnému týmu vášnivých milovníků motoristického sportu, kteří hráli důležitou roli v mnoha různých disciplínách, včetně mistrovství TCR s vozy SEAT Leon CUP RACER.

Po prvních průkopnických krocích divize CUPRA Racing jsme se vrátili do "garáže" a vyvinuli automobil CUPRA e-Racer: historicky první elektrický závodní cestovní vůz, který reprezentuje skutečný posun ve světě motoristického sportu.

Technika e-Raceru inspirovala založení zcela nového seriálu ve světě motoristického sportu. Okruhové závody E-TCR, historicky první mistrovství elektricky poháněných závodních cestovních vozů různých značek, se budou jezdit od roku 2019.

Zkrátka, CUPRA má ambici nově definovat motoristický sport ve všech možných ohledech. A nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co budoucnost přinese na konci každého kola.

 

Více informací

Sledujte @cupra_official na Instagramu nebo @CUPRA_Racing na Twitteru, kde zveřejňujeme nejaktuálnější zprávy.