DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
CUPRA
Born
Novinka
CUPRA
Formentor
Od 979 900
Novinka
CUPRA
Leon
Od 869 900
Novinka
CUPRA
Leon Sportstourer
Od 904 900
CUPRA
Ateca
Od 839 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

Ve stopě budoucnosti:

Proměna divize SEAT Sport v divizi CUPRA Racing.

V roce 1970 jsme založili naši renomovanou závodní divizi SEAT Sport. Od té doby se motoristický sport velmi změnil. I my jsme se velmi změnili. Proto je SEAT Sport nyní CUPRA RACING, na znamení nové éry motoristického sportu i samotného sportovního pojetí. Důvodem není jen to, že se jedná o základní podstatu současného světa značky CUPRA, ale i to, že na těchto základech budujeme budoucnost. CUPRA Racing ztělesňuje ambici nově definovat, etablovat a vést novou vizi motoristického sportu, na závodních okruzích i mimo ně.

Přecházíme z tradičních formátů na nové platformy a nová partnerství, která přinášejí svěží pohled na motoristický sport z nové perspektivy, zároveň však obsahují i kritický prvek a odvahu měnit způsob, jímž nahlížíme na budoucnost motoristického sportu a jak ji vnímáme. CUPRA Racing bude vůdčí sílou této evoluce. Přesněji řečeno půjde o revoluci. To všechno bude možné díky našemu odhodlání dělat věci odlišně, díky našim 40 rokům zkušeností v této oblasti a nepostradatelnému týmu vášnivých milovníků motoristického sportu, kteří hráli důležitou roli v mnoha různých disciplínách, včetně mistrovství TCR s vozy SEAT Leon CUP RACER.

Po prvních průkopnických krocích divize CUPRA Racing jsme se vrátili do "garáže" a vyvinuli automobil CUPRA e-Racer: historicky první elektrický závodní cestovní vůz, který reprezentuje skutečný posun ve světě motoristického sportu.

Technika e-Raceru inspirovala založení zcela nového seriálu ve světě motoristického sportu. Okruhové závody E-TCR, historicky první mistrovství elektricky poháněných závodních cestovních vozů různých značek, se budou jezdit od roku 2019.

Zkrátka, CUPRA má ambici nově definovat motoristický sport ve všech možných ohledech. A nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co budoucnost přinese na konci každého kola.

 

Více informací

Sledujte @cupra_official na Instagramu nebo @CUPRA_Racing na Twitteru, kde zveřejňujeme nejaktuálnější zprávy.