DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

Vše na jednom místě.

Využijte akčních nabídek a pořízení vozu CUPRA pro vás může být ještě dostupnější a výhodnější. Spolehlivý partner. Specializovaný na financování vozů.
SEAT Financial Services
Financování CUPRA

CUPRA Born s 0% úrokem

Akční nabídka financování

 

CUPRA Born s 0% úrokem 

Využijte akční nabídku financování s 0%* úrokem na vůz CUPRA Born a získejte další výhody spojené s pořízením elektromobilu.

 

Navíc získáte:

 

 • Servisní balíček ZDARMA na 5 LET nebo 60 000 km

 • Možnost dotace na elektromobil až 200 000 Kč

 • Vyřízení dotace ZDARMA

 

 

CUPRA Born komb. spotřeba 15,4-17,5 kWh / 100 km, komb. emise CO2 0 g/km. *Vzorový příklad úvěru na vůz CUPRA Born 58 v ceně 1 259 900 Kč, při financování se SEAT Financial Services v ceně 1 259 900 Kč, splátka předem 503 960 Kč (40 %), výše úvěru 755 940 Kč, poplatky za uzavření a vedení smlouvy 0 Kč, celkové platby za úvěr 755 940 Kč, celkové platby za úvěr vč. pojištění 831 504 Kč, RPSN vč. pojištění 6,091 %, délka úvěru 36 měsíců, měsíční splátka úvěru 20 999 Kč, měsíční splátka úvěru vč. pojištění 23 098 Kč, úroková sazba p. a. 0 %. Součástí finanční služby je pojištění od Generali České pojišťovny, které je kalkulováno ve variantě "pojištění bez garance pojistného", tzn. že se cena pojištění bude vždy k výročí smlouvy měnit podle aktuálních sazeb pojistného. Zahrnuté pojištění obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění (10% spoluúčast) s uznáním bonusů za bezeškodní průběh dosavadních pojištění (60 měsíců) a pojištění skla (limit plnění 10 000 Kč). Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Akce platí do odvolání. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

Chcete se odlišit a vydat se jinou cestou než všichni ostatní?

Zkombinujte nové s osvědčeným. Spolehlivý partner specializovaný na financování vozů - SEAT Financial Services - vám díky své nabídce flexibilního financování s dalšími službami a benefity pomůže najít nejlepší cestu k vašemu novému vozu CUPRA. Za pomoci dvou základních možností financování, na úvěr či operativní leasing, můžete usednout za volant a další starosti jako je pojištění nechat na nás. Navíc při využití akčních nabídek může být pro vás pořízení vozu ještě dostupnější a výhodnější než pořízení v bance. A to vše na jednom místě. Tak proč nechtít více za méně?

Proč chtít vůz CUPRA na úvěr

 • Získáte výhodnější nabídku se službami a benefity, které v bance nezískáte.
 • Vůz bude ve vašem vlastnictví.
 • Volné prostředky můžete použít na jiné investice.

 

 • Flexibilně si nastavíte výši splátek i dobu splácení.
 • Můžete si nastavit poslední nerovnoměrnou splátku a tím výrazně snížit měsíční splátku.
 • Pojištění vozu máte v ceně splátek.Zajímal by vás úvěr s nízkým úrokem, s pojištěním v ceně splátek a servisní balíček zdarma na nový vůz CUPRA?

Proč chtít vůz CUPRA na operativní leasing

 • O nic se nestaráte, pouze jezdíte, a to vždy v novém voze.
 • Nemáte žádné počáteční náklady.
 • Měsíční splátka obsahuje kompletní pojištění.

 • Platíte pevné měsíční splátky během celé doby pronájmu.
 • Nestaráte se o prodej vozu na konci smlouvy.

 

Pojištění vozu

Pojištění si u nás můžete sjednat ať už si vůz pořídíte v rámci financování nebo bez něj. Havarijní pojištění, povinné ručení a další starosti můžete nechat na nás. Pojištění vozu vás podrží, ať už se do nenadálé situace dostanete vlastním nebo cizím zaviněním a pomůže vám, abyste rychle, bezpečně a bez dalšího většího úsilí mohli pokračovat ve své cestě.

 

Chcete se dozvědět víc o pojištění CUPRA?

Chcete se dozvědět více o možnostech financování vozu?

Vyhledejte autorizovaného prodejce vozů CUPRA.

KAM DÁL?

Kontaktujte nás
Prohlédněte si naše produkty