DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
Od 1 259 900
CUPRA
Formentor
Od 879 900
CUPRA
Leon
Od 809 900
CUPRA
Leon Sportstourer
Od 829 900
CUPRA
Ateca
Od 1 454 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

První CUPRA Garage.

CUPRA předefinuje zážitek z nákupu automobilu hned ve svém prvním showroomu. První garáž CUPRA Garage bude umístěna v módní čtvrti "Colonia Roma" v centru Mexico City. 

Tato garáž CUPRA a další, které budou následovat, jsou navrženy tak, aby předvedly podstatu značky a její hodnoty: jedinečnost, sofistikovanost a výkon. Nabízí návštěvníkům jedinečný způsob, jak poznat značku CUPRA, daleko od klasické atmosféry prodeje, prostřednictvím působivého a interaktivního prostředí.

"Mexiko je pro značku CUPRA jedním z klíčových trhů a bude bránou pro naši expanzi do Latinské Ameriky," prohlásil CEO CUPRA.

Tato CUPRA Garage a další, které budou následovat, jsou navrženy tak, aby předvedly podstatu značky a její hodnoty: jedinečnost, sofistikovanost a výkon. Nabízí návštěvníkům jedinečný způsob, jak poznat značku CUPRA, daleko od klasické atmosféry prodeje, prostřednictvím působivého a interaktivního prostředí.

Tento prostor je ztělesněním identity značky. Garážová zóna bude mít vystavené naše nejvýznamnější modely a návštěvníci budou mít možnost konfigurovat modely nebo si vyzkoušet unikátní zážitek s VR CUPRA. Návštěvníci se také seznámí s motoristickou stránkou CUPRA v zóně věnované závodům, kde budou vystavena závodní auta značky a další závodní vybavení. CUPRA Master, jeden ze specialistů této značky, vás provede exkluzivním nákupním zážitkem a pomůže při testovacích jízdách. K dispozici bude také zóna Lifestyle, kde si můžete užít exkluzivní výrobky, které jsou výsledkem spolupráce značky CUPRA. Kromě toho si mohou návštěvníci vychutnat občerstvení v baru CUPRA.

 

CUPRA se představila světu jako vlastní značka ani před rokem a půl. Nabídl světu jedinečný způsob, jak vyjádřit svou kreativitu a sportovnost, která přesahuje sedadlo řidiče. Dnes se značka prostřednictvím své sítě specialistů a jejich CUPRA Corner těší celosvětovému obdivu díky svým výjimečným produktům. Se slavnostním otevřením CUPRA Garage posiluje značka svůj závazek nabídnout světu jedinečný zážitek. Cesta k tomu, jak zažít značku CUPRA naplno začíná zde.