DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
Od 1 259 900
CUPRA
Formentor
Od 889 900
CUPRA
Leon
Od 809 900
CUPRA
Leon Sportstourer
Od 829 900
CUPRA
Ateca
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

První CUPRA Garage.

CUPRA předefinuje zážitek z nákupu automobilu hned ve svém prvním showroomu. První garáž CUPRA Garage bude umístěna v módní čtvrti "Colonia Roma" v centru Mexico City. 

Tato garáž CUPRA a další, které budou následovat, jsou navrženy tak, aby předvedly podstatu značky a její hodnoty: jedinečnost, sofistikovanost a výkon. Nabízí návštěvníkům jedinečný způsob, jak poznat značku CUPRA, daleko od klasické atmosféry prodeje, prostřednictvím působivého a interaktivního prostředí.

"Mexiko je pro značku CUPRA jedním z klíčových trhů a bude bránou pro naši expanzi do Latinské Ameriky," prohlásil CEO CUPRA.

Tato CUPRA Garage a další, které budou následovat, jsou navrženy tak, aby předvedly podstatu značky a její hodnoty: jedinečnost, sofistikovanost a výkon. Nabízí návštěvníkům jedinečný způsob, jak poznat značku CUPRA, daleko od klasické atmosféry prodeje, prostřednictvím působivého a interaktivního prostředí.

Tento prostor je ztělesněním identity značky. Garážová zóna bude mít vystavené naše nejvýznamnější modely a návštěvníci budou mít možnost konfigurovat modely nebo si vyzkoušet unikátní zážitek s VR CUPRA. Návštěvníci se také seznámí s motoristickou stránkou CUPRA v zóně věnované závodům, kde budou vystavena závodní auta značky a další závodní vybavení. CUPRA Master, jeden ze specialistů této značky, vás provede exkluzivním nákupním zážitkem a pomůže při testovacích jízdách. K dispozici bude také zóna Lifestyle, kde si můžete užít exkluzivní výrobky, které jsou výsledkem spolupráce značky CUPRA. Kromě toho si mohou návštěvníci vychutnat občerstvení v baru CUPRA.

 

CUPRA se představila světu jako vlastní značka ani před rokem a půl. Nabídl světu jedinečný způsob, jak vyjádřit svou kreativitu a sportovnost, která přesahuje sedadlo řidiče. Dnes se značka prostřednictvím své sítě specialistů a jejich CUPRA Corner těší celosvětovému obdivu díky svým výjimečným produktům. Se slavnostním otevřením CUPRA Garage posiluje značka svůj závazek nabídnout světu jedinečný zážitek. Cesta k tomu, jak zažít značku CUPRA naplno začíná zde.