DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

MOŽNOSTI NABÍJENÍ

Nabíjejte doma v garáži, na parkovišti v práci nebo na veřejné nabíjecí stanici. Infrastruktura pro nabíjení se neustále rozšiřuje.

Domácí nabíjení

Nechte si nainstalovat domácí wallbox s výhodným tarifem, s kompletní zárukou a zákaznickým servisem.

Veřejné nabíjecí stanice

Každý rok je k dispozici více veřejných nabíjecích bodů. Nabíjejte v nákupních centrech, hotelech, restauracích nebo třeba u doktora.

Dobíjení na cestách

Infrastruktura nabíjecích stanic na silnicích a dálnicích každoročně roste. Vysokorychlostní nabíjení přináší nový rozměr elektromobility.

VYZKOUŠEJTE CUPRA CHARGER

Nenápadné a pohodlné řešení. CUPRA Charger přes noc nabije vaše vozidlo a poskytuje i řadu výhod a funkcí, např. programovatelné nabíjení a ovládání přes aplikaci.

Rychlejší

Užívejte si rychlejší nabíjení. Pomocí wallboxu nabíjíte až 11 kW. To v praxi znamená plné nabití za pouhé 3 hodiny a 40 minut. *

Propojenější

Nabíjejte ze svého telefonu pomocí aplikace CUPRA Easy Charging: spravujte dobíjení na dálku a kontrolujte stav, kdykoli budete chtít.

Bezpečnější

S integrovanou aktivní detekcí závad, která minimalizuje náklady na instalaci a splňuje přísné bezpečnostní předpisy.

VYBERTE SI, CO VÁM VYHOVUJE.

CUPRA Charger

Efektivní řešení pro bezpečné, snadné a rychlé nabíjení. K dispozici nabíjecí výkon až 11kW AC (3 fáze) a kabel dlouhý 7,5 m.

CUPRA Charger Connect

Vylepšený CUPRA Charger. Připojuje se k domácí síti pro ovládání na dálku. Umožňuje vám kontrolovat stav a funkce prostřednictvím smartphonu.

CUPRA Charger Pro

Všechny výhody nabíječky CUPRA Charger Connect, navíc se zabudovaným připojením LTE a certifikovaným elektroměrem MID pro účely fakturace.

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ ELEKTROMOBILITY

Náš projekt MOON nabízí řešení pro budování a údržbu nabíjecích stanic a systémů, pro soukromé osoby i firmy.

  • Poradenství

 

  • Kontrola před instalací 

 

  • Instalace & uvedení do provozu

NABÍJENÍ JE OPRAVDU SNADNÉ

S nabíjecí stanicí CUPRA Charger je připojení vozu jen formalita. Postupujte podle následujících kroků.

Krok 1

Odemkněte auto a otevřete klapku.

 

 

Krok 2

Připojte kabel nabíjecí stanice CUPRA k autu.

 

 

Krok 3

Zelená kontrolka indikuje probíhající nabíjení. Můžete kontrolovat stav.

1

 

 

2

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBJEDNÁNÍ A INSTALACE

Objednávku nabíjecích stanic CUPRA Charger je možné učinit při konfiguraci a objednání nového vozu nebo u autorizovaných dealerů CUPRA.

 

 

  • Bez stresu. Po zakoupení služby s vámi domluvíme datum instalace.

 

 

  • Nabíječku dodáme, nastavíme a otestujeme za vás. Další online podpora je také k dispozici.

 

 

KAM DÁL?

Kontaktujte nás
Prohlédněte si naše produkty

* Nabíjení trvá cca 5 h 50 min z konvenční domácí elektrické zásuvky, či 3h 40 z domácího wallboxu. Tato doba se však může měnit v závislosti na teplotě, napětí nabíjecího systému, stavu akumulátoru a používání jiných elektrických zařízení během nabíjení.

 

Hodnoty spotřeby paliva, průměrného dojezdu a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1).