DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

Nový globální ambasador značky CUPRA

Loni v létě se značka CUPRA stala oficiálním Automotive and Mobility Partner pro FC Barcelona a spolu s tím přidala do svého kmene nového člena. Spojení s Marcem ter Stegenem jako globálním ambasadorem značky - má za cíl posílit viditelnost značky po celém světě. Hráč FC Barcelona a zároveň německý reprezentant je obecně považován za jednoho z nejlepších brankářů na světě a jeho úspěšně započatá kariéra v La Lize to jen potvrzuje.

 

Od podpisu v klubu v květnu 2014 získala brankářská jednička Barça už 14 titulů, včetně titulu Ligy mistrů UEFA a četných titulů španělské ligy. Nastoupil také k 24 utkání za německý národní tým.

 

Svými vlastnostmi skutečného moderního brankáře, jako je obratnost, rychlé reflexy a dobrá hra, Marc ter Stegen byl jasnou volbou, která bude ztělesňovat současnou sportovnost značky CUPRA. Marc je inspirován dynamickou kulturou Barcelony, která je součástí DNA značky CUPRA.

 

"Jsme velmi rádi, že můžeme přivítat ter Stegena v kmeni CUPRA." Zatímco každý je obeznámen s vynikajícím výkonem Marca na hřišti, byli jsme ohromeni jeho výjimečnou osobností, díky níž jsme se okamžitě cítili jisti, že můžeme společně začít dělat skvělé projekty. Kromě toho, že rok 2020 bude rokem, kdy se CUPRA chystá prokázat své schopnosti na trhu se silnou produktovou ofenzívou a spolupráce s prvotřídním hráčem, který inspiruje svět z trávníku FC Barcelona, nám poskytne větší viditelnost na našich klíčových trzích, jako je jako Německo nebo Španělsko, "řekl Wayne Griffiths, CUPRA CEO.

V rámci dohody dostane brankář Barçy klíče od jednoho z 1 999 kusů exkluzivní edice CUPRA Ateca Limited Edition a bude se těšit z jeho sportovně sofistikovaného interiéru, když se pohybuje po městě a jeho okolí.

 

"Jsem nadšený, že se mohu stát globálním ambasadorem CUPRA, protože se skutečně ztotožňuji s hodnotami této značky, ambicí a odhodlání, a její spojení s Barcelonou. Protože také sdílím velký respekt značky pro jemné detaily, exkluzivitu a sportovní výkon, těším se na aktivní zapojení do připravovaných projektů CUPRA a na řízení speciálních vozů, "uvedl Marc.

 

Letos v únoru budou pro CUPRU další novinky. Odhalení nové rodiny CUPRA Leon s verzemi hatchback i Sportstourer, stejně jako závodní automobily CUPRA Leon Competición a CUPRA e-Racer. Na akci bude také vystaven koncept CUPRA Tavascan Concept, první plně elektrický koncept značky.