DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
Od 1 259 900
CUPRA
Formentor
Od 889 900
CUPRA
Leon
Od 809 900
CUPRA
Leon Sportstourer
Od 829 900
CUPRA
Ateca
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

CUPRA Squared Experience.

To, co vidíte, je virtuální, to, co řídíte, je skutečné.

S naší ambicí posouvat značku CUPRA stále dál se nikdy nezastavíme v  přenášení našim divákům nové produkty a zážitky.

Ke 4. narozeninám naší značky jsme představili CUPRA2 Experience: závodní zážitek, který nemá obdoby. Protože závodění je součástí DNA značky CUPRA. Málokdo má v životě šanci zažít ten nezapomenutelný pocit z řízení závodního vozu. Proto CUPRA využívá virtuální svět, aby tento pocit zprostředkovala každému.

Vyvinuli jsme první zážitek, který přesahuje hranice fyzického světa. Tento nápad se zrodil z naší vášně pro závodění a je navržen tak, aby dal každému možnost pocítit fascinaci závodní dráhou na vlastní kůži. I když je vše, co se zážitku týká, virtuální, adrenalin to není. Tímto virtuálním zážitkem, který jsme nazvali CUPRA2 Experience, zahajujeme novou éru s naším plně elektrickým vozem UrbanRebel. Ještě nikdy jste neměli možnost zažít závodění tak zblízka.

Spustit video

Úplně první CUPRA NFT

Díky našemu průkopnickému duchu a snaze o pokrok vám nyní můžeme představit CUPRA UrbanRebel, vůbec první CUPRA NFT.

Již za několik týdnů budeme dražit náš první NFT UrbanRebel a s ním i exkluzivní možnost stát se vůbec prvním mužem nebo ženou, kteří si vyzkouší kompletní zážitek s vozem CUPRA2.

Tyto dechberoucí zážitky jdou ruku v ruce se spuštěním Metahype, jehož cílem je ještě hlouběji vtáhnout naše publikum do virtuálního světa, který jsme vytvořili. Naše 4. narozeniny jsou také významným milníkem, protože zdvojnásobujeme počet míst, kde můžete zažít náš nezadržitelný rozmach.

 

NENECHTE SI UJÍT ANI NADCHÁZEJÍCÍ ZÁŽITKY.