DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
CUPRA
Born
Novinka
CUPRA
Formentor
Od 979 900
Novinka
CUPRA
Leon
Od 869 900
Novinka
CUPRA
Leon Sportstourer
Od 904 900
CUPRA
Ateca
Od 839 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel
Combined ShapeCreated with Sketch.

CUPRA CONNECT GEN4 pro model CUPRA Born

Získejte online služby CUPRA CONNECT s exkluzivními funkcemi pouze pro CUPRA Born. Využijte naplno výhody jízdy na elektřinu.

Na dálku pomocí aplikace My CUPRA.

Ovládejte svůj CUPRA Born prostřednictvím vzdálených online služeb s aplikací My CUPRA.

Speciální funkce pro plně elektrické modely.

Přivítejte elektrickou éru se službami zaměřenými na plné ovládání elektromobilů, jako je e-Manager a Rutiny.

Aktualizujte svůj navigační systém

Navigace s aktuálním dopravním zpravodajstvím, aktualizovanými mapami a trasami. Objevte ty nejlepší trasy a kde dobijete vozidlo.

Aplikace MY CUPRA

Ovládejte své vozidlo na dálku pomocí aplikace.

e-Manager

Nastavte požadované procento baterie a nabíjejte na dálku. Zkontrolujte stav nabití, čas do úplného nabití nebo rychlost nabíjení v čase.

Rutiny

Aktivujte až 5 profilů pro přednastavení doby nabíjení a klimatizace*. Zajistěte si optimální podmínky v interiéru.

Vzdálené odemčení & zamčení

Zamkněte a odemkněte** své vozidlo odkudkoli přímo v aplikaci. Zajistěte tak, že je vaše vozidlo zabezpečeno nebo k dispozici kdykoliv potřebujete.

Objevte hlavní výhody MY CUPRA

Je jich víc, než si myslíte. Pro váš jednodušší život.

ZOBRAZOVÁNÍ POLOHY ZAPARKOVANÉHO VOZU

S aplikací CUPRA CONNECT nikdy neztratíte váš vůz z dohledu. 

Video ke zhlédnutí zde. 

 

DÁLKOVĚ OVLÁDANÁ KLIMATIZACE

Nastavte si požadovanou teplotu interiéru, ještě než vyrazíte na cestu.  

Video ke zhlédnutí zde. 

 

IMPORT CÍLOVÉ DESTINACE

Plány na poslední chvíli? S CUPRA CONNECT jste během chvíle připraveni vyrazit. 

Video ke zhlédnutí zde. 

 

FUNKCE E-MANAGER

Využijte plný potenciál vašeho vozu CUPRA Born.  

Video ke zhlédnutí zde. 

 

ONLINE ÚDRŽBA VOZIDLA

Udržujte váš vůz CUPRA Born v té nejlepší kondici.  

Video ke zhlédnutí zde. 

 

CUPRA Plug & Charge

Stačí jen zapojit a dobíjíte.

Jakmile si vyberete nabíjecí stanici, můžete využívat jednoduchou a bezpečnou službu. S CUPRA Plug & Charge nepotřebujete k placení žádnou aplikaci ani kartu. Jednoduše se připojíte k nabíjecímu místu a na konci měsíce obdržíte vyúčtování s podrobným rozpisem veškeré vaší spotřeby.

Výhody

 • Užívejte si vždy bezproblémové a bezpečné platební služby.
 • Ušetřete čas a námahu při nabíjení.
 • Přístup k více nabíjecím místům.
 • Sledujte své výdaje během jízdy.

Online údržba vozidla

Funkce, která vás upozorní na termín údržby, sleduje stav vašeho vozu CUPRA a usnadňuje kontaktování preferovaného servisního partnera.

Údržba vozu snadno.

Sjednejte si v případě potřeby návštěvu servisního partnera jednoduše přes infotainment vašeho vozu CUPRA. 

Centrální kontaktní místo.

Buďte v dobrých rukách. Vyberte si svého preferovaného servisního partnera a jeho osvědčený komunikační kanál,  a to pohodlně z  aplikace My CUPRA.

Bezpečnost.

Aby byla vaše CUPRA vždy v optimálním stavu, jsou případné problémy s vozem automaticky hlášeny vašemu preferovanému servisnímu partnerovi, který vás o nich následně informuje.

Vylepšete si svůj vůz CUPRA Born

V tomto videu vás seznámíme s on-line údržbou vozu a všemi funkcemi, které nabízí. 

Spustit video

AKTIVACE CUPRA CONNECT GEN4

Od výhod, které přináší online služby CUPRA CONNECT vás dělí jen těchto pár kroků.

 

Spustit video

STÁHNOUT APLIKACI MY CUPRA

Stáhnout pro iOS
Stáhnout pro Android

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jak vytvořím uživatelský účet CUPRA ID v aplikaci Moje CUPRA?

Pro vytvoření uživatelského účtu (CUPRA ID) ve vaší aplikaci My CUPRA klikněte na Přihlásit a poté na Registrovat. Dále zadejte svou e-mailovou adresu a vytvořte heslo. Poté klikněte na Registrovat. Automaticky obdržíte potvrzovací e-mail. Registraci dokončíte kliknutím na odkaz v e-mailu. Při prvním přihlášení pomocí svých uživatelských údajů můžete vyplnit své osobní údaje (jméno, příjmení, datum narození atd.).

Můžete si také vytvořit své CUPRA ID prostřednictvím CUPRA Private Area.

Jaké vybavení potřebuje můj vůz, abych mohl využívat služby CUPRA CONNECT?

Služby CUPRA CONNECT GEN4 jsou součástí standardní výbavy vaší CUPRA Born.

- Pokud je vaše CUPRA Born vybavena Media systémem, máte přístup k balíčku CUPRA CONNECT Media System, který zahrnuje portfolio služeb z aplikací Safety & Service, Vzdálený přístup a Infotainment Apps.

- Pokud je vaše CUPRA Born vybavena navigačním systémem, máte přístup k balíčku CUPRA CONNECT PLUS pro navigační systém, který zahrnuje portfolio služeb z oblasti Safety & Service, Vzdáleného přístupu, Online Infotainment a Infotainment Apps.

Budou moci ostatní lidé ovládat můj vůz ze svých chytrých telefonů?

Vaše auto lze ovládat pouze z primárního uživatelského účtu, což je první uživatel CUPRA ID, který se zaregistruje/přihlásí do vašeho vozidla. Pokud chcete změnit primárního uživatele, budete muset provést obnovení továrního nastavení a znovu projít procesem registrace.

Nevidím své služby v aplikaci Moje CUPRA.

Ujistěte se prosím, že proces registrace byl úspěšně dokončen a že jste propojili svůj uživatelský účet CUPRA ID, abyste mohli na dálku sledovat stav všech služeb prostřednictvím aplikace My CUPRA. Pokud nejste zaregistrováni, neuvidíte své dostupné služby CUPRA CONNECT.

Jaký je rozdíl mezi „režimem online“ a „režimem offline“?

"Režim online" vám umožňuje aktivovat údaje o vozidle/využití a údaje o poloze. Před zahájením procesu registrace a používání některých funkcí, jako je soukromý e-Call, je tedy nutné být v "režimu online".

"Režim offline" zabraňuje odesílání nebo přijímání dat pro online funkce. Jakmile se zaregistrujete, můžete aktivovat/deaktivovat všechny služby CONNECT najednou výběrem Soukromého režimu (Online/Offline) na uvítací obrazovce, v Ovládacím centru (ikona zeměkoule) a v části "nastavení" v nabídce infotainmentu.

Co je služba Nabíjení baterie / e-Manager?

Funkce nabíjení baterie, kterou lze spravovat prostřednictvím sekce e-Manager v aplikaci My CUPRA, vám dává možnost ručně spustit okamžité nabíjení, což umožňuje předčasný odjezd s plnou baterií. Dokáže dokonce určit procento baterie, na které chcete vozidlo nabíjet.

Proces nabíjení je optimálně prováděn pro úsporu nákladů na energii. To zahrnuje nabíjení v noci nebo spuštění a zastavení procesu nabíjení podle potřeb zákazníka. Nyní může být kabel konektoru po dokončení procesu automaticky uvolněn, pokud byl předem nakonfigurován uživatelem.

 

E-Manager v aplikaci My CUPRA vám také umožní zkontrolovat následující:

 • Stav nabíjení
 • Výpočet předpokládaného dojezdu
 • Zbývající nabití
 • Připojení nabíjecího konektoru
 • Stav nabití akumulátoru (%) 
 • Rychlost nabíjení (km na nabíjení min/h)
 • Typ nabíjení (AC/DC)
Co je služba Nabíjecí stanice?

Registrací do CUPRA CONNECT se aktualizují podrobné informace o nabíjecích stanicích v okolí. Nově si také můžete ověřit jejich otevírací dobu, typ konektoru elektrické nabíječky a jejich dostupnost. Snadno tak budete vědět, kde na trase nabíjet vozidlo.

Co je to služba dálkového ovládání klimatizace?

Uživatel si může před odjezdem nastavit požadovanou teplotu vozidla pomocí funkce klimatizace prostřednictvím aplikace My CUPRA. Kromě toho, když je venkovní teplota 4ºC nebo nižší, uživatelé budou mít možnost upravit vyhřívání předních sedadel.

Kde najdu obchodní podmínky a informace o ochraně údajů?

Zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky CONNECT jsou k dispozici po procesu registrace kliknutím na Právní ujednání v nabídce infotainmentu. Informace o ochraně dat naleznete také v aplikaci My CUPRA.

Co je deaktivace služby?

Funkce aktivace a deaktivace služby vám umožňuje aktivovat a deaktivovat dopravní údaje generované službou informačního a zábavního systému vašeho vozidla podle služby v aplikaci Service Management (Správa služby) v aplikaci My CUPRA. Spolu s tím lze všechny služby CONNECT aktivovat/deaktivovat výběrem Soukromého režimu (Online/Online s údaji o poloze/Offline) na uvítací obrazovce, v Ovládacím centru (ikona zeměkoule) a v části "Nastavení" v nabídce infotainmentu.

Zatímco funkce deaktivace služby umožňuje deaktivovat každou jednotlivou službu samostatně, režim offline odpojí datové připojení v celém informačním systému a služby CONNECT nebudou dostupné.

Může přihlášený uživatel přistupovat k profilu/údajům „primárního uživatele“?

Ne, běžný "přihlášený uživatel" tento přístup nemá. Pokaždé, když chce "přihlášený uživatel" změnit profil na "primárního uživatele", musí být uveden S-PIN, který zaručuje soukromí. Zatímco "primární uživatel" má přístup k celému portfoliu funkcí, "přihlášený uživatel" má přístup k omezenému portfoliu a uživatel, přihlášený jako "Host", k ještě omezenějšímu.

Jaký je rozdíl mezi „režimem offline“, „režimem online“ a „režimem online s údaji o poloze“?

"Online režim" vám umožňuje aktivovat údaje o vozidle/využití, údaje o poloze a aktivovat technologii V2X (pokud je ve vašem vozidle), kterou můžete samostatně vypnout. "Režim offline" zabraňuje odesílání nebo přijímání dat pro online funkce. Aby bylo možné používat určité funkce, jako je soukromé nouzové volání a parkovací polohám, musí být vždy aktivován online režim s údaji o poloze.

Na jak dlouho platí moje předplatné služeb CUPRA CONNECT GEN4?

Na všechny komerční balíčky CUPRA CONNECT GEN4 máte bezplatné zkušební období 3 roky, které se počítá od registrace (a data záruky) vašeho CUPRA Born. Zbývající čas je spojen s vaším vozidlem a je zobrazen v online obchodě. Po skončení bezplatného zkušebního období budete muset obnovit své předplatné prostřednictvím obchodu, abyste si službu mohli nadále užívat.

Jak nakonfiguruji rutinu (e-Manager)?

Rutiny jsou pokročilá funkce, kterou si můžete vytvořit přímo ve vašem infotainment systému. Jakmile je požadovaná rutina vytvořena, budete moci prohlížet a upravovat rutiny v aplikaci My CUPRA. Rutiny vám umožní mít vaše vozidlo nabité a v dokonalé teplotě v požadovaném čase a dni na vámi vybraných místech.

Co je služba Parkovací polohy?

Služba parkovací pozice vám umožní najít vaše auto, ať jste kdekoli. Dostat se k autu je rychlé a snadné díky navigaci v aplikaci, která přehledně zobrazuje mapu s tím, kde a kdy jste zaparkovali, a dokonce i možnou trasu k vašemu autu.

Co znamená položka „Dveře a světla“?

Pokud vozidlo zjistí, že se stav dveří nebo světel změnil a vyžaduje pozornost zákazníka, odešle notifikaci/upozornění prostřednictvím aplikace My CUPRA. Pokud něco z těchto položek vyžaduje vaši pozornost, zobrazí se vám následující upozornění:

 • Dveře: otevřeny/odemknuty
 • Okna: otevřená
 • Parkovací světla: zapnutá
 • Parkovací brzda
 • Zapalování (zapnuto/vypnuto)
Co je online import cíle/trasy?

Budete moci nakonfigurovat svůj cíl z domova nebo z jakéhokoli místa prostřednictvím aplikace My CUPRA (část Mapy->Import trasy) a odeslat jej do navigačního systému vozidla.

Navíc budete mít možnost naplánovat si trasu do požadovaných cílů. Lze uložit několik tras s až čtyřmi zastávkami na každé trase, včetně vašeho konečného cíle. Vaše individuální preference a cíle lze přidat ke každé trase.

Zobrazit více

* V závislosti na volitelné výbavě vozu.

** Funkce odemknutí a zamknutí vozidla je k dispozici po ověření CUPRA Ident. Pro více informací kontaktujte vašeho partnera CUPRA. 

Máte nějaký jiný dotaz?