DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
CUPRA
Born
Novinka
CUPRA
Formentor
Od 979 900
Novinka
CUPRA
Leon
Od 869 900
Novinka
CUPRA
Leon Sportstourer
Od 904 900
CUPRA
Ateca
Od 839 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

28.06.2023

CUPRA x padel

  • Fernando Belasteguín, který byl světovou jedničkou 16 let v řadě, bude hrát s raketou Wilson Bela CUPRA V2 na pěti turnajích letošní sezony
  • Nová padelová raketa Wilson Bela CUPRA V2 má ohromující černý design s logem v odstínu mědi, který kombinuje eleganci a sílu
  • Představení a prezentace rakety Wilson Bela CUPRA V2 dokládá silné zaměření značky CUPRA na padel, nejrychleji rostoucí sport v Evropě

 

Praha, 28-06-2023 - CUPRA pokračuje ve své intenzivní podpoře padelu včetně partnerství se značkou Wilson, která je předním výrobcem vybavení pro raketové sporty, a s padelovým ambasadorem Fernandem Belasteguínem. Z kooperace všech tří partnerů vzešla nyní nová kolekce zahrnující mimo jiné rakety, batohy a trička. Tato spolupráce postavená na společné vášni pro padel reprezentuje inspirující evoluci pro značku CUPRA i padelovou komunitu a přináší novou vlnu emocí.

 

Fernando si s nedočkavě očekávanou novou padelovou raketou Wilson Bela CUPRA poprvé zahraje na nadcházejícím turnaji Valencia Open (1. až 9. července), prestižním podniku seriálu World Padel Tour. Tato elegantní a výkonná raketa vychází z uznávaného modelu Wilson Bela Elite a je výsledkem úsilí značky CUPRA o posouvání hranic inovací.

 

Nová padelová raketa Wilson Bela CUPRA V2 zaujme ohromujícím černým designem s logem v odstínu mědi, který vyzařuje eleganci a sílu. Maximální výkon a kontrolu na hřišti zajišťuje mimořádně pečlivé zpracování pomocí technologie SpinEffect, která zahrnuje texturované povrchy a kompozitní materiály s uhlíkovými vlákny. Tato raketa s vyvážením 260 mm, tloušťkou 38 mm a hmotností 365 g nabízí hráčům perfektní kombinaci síly, kontroly a komfortu.


"Značku CUPRA a svět padelu spojuje víc než jen soutěživý duch - spojuje je komunita lidí, které pohání jejich vášeň," řekl Ignasi Prieto, globální marketingový ředitel značky CUPRA. "CUPRA podporuje padel od samého začátku. Nikdy jsme nepřestali věřit v potenciál sportu, jehož popularita v uplynulých letech výrazně vzrostla."

 

"Wilson dává všem lidem možnost žít život postavený na hodnotách sportu. Padel a jeho rostoucí komunita na celém světě jsou klíčovými pilíři při realizaci naší mise," říká Iñaki Cabrera, globální obchodní ředitel padelové divize ve společnosti Wilson.

 

Fernando se účastní padelového okruhu již více než 25 let a padel stále hraje se stejnou vášní jako při svém prvním startu jako profesionální hráč v roce 1995. Padelová raketa Wilson Bela CUPRA V2 poskytuje hráčům na všech úrovních příležitost psát na padelových dvorcích svůj vlastní příběh legendy, stejně jako Bela.

 

 

Novou padelovou raketu Wilson Bela CUPRA V2 s cenou 320 eur lze již objednávat na www.wilson.com.

 

Značka Cupra:

CUPRA je nekonvenční značka, která kombinuje emoce, elektrifikaci a sportovní výkony, aby z Barcelony inspirovala svět. Značka CUPRA, založená v roce 2018, má vlastní sídlo spolu s oddělením pro výrobu závodních vozů v Martorellu (Barcelona) a síť specializovaných dealerství na celém světě.

 

Značka CUPRA dosáhla v roce 2022 nového prodejního rekordu s více než 150 000 dodanými vozy. CUPRA dokazuje, že elektrifikace a sportovní vlastnosti se vzájemně dokonale doplňují. Každý nově uvedený model s vyzývavým a originálním designem je novým milníkem, který definuje charakter značky: CUPRA Ateca, jedinečný model ve svém segmentu; CUPRA Leon, první elektrifikovaný model díky plug-in hybridnímu pohonu; CUPRA Formentor, první model vyvinutý exkluzivně pro značku CUPRA a její dosud nejprodávanější model; a CUPRA Born, první 100% elektromobil značky.

 

Značka CUPRA je oficiálním automobilovým partnerem fotbalového klubu FC Barcelona, kterému zajišťuje jeho mobilitu, prémiovým sponzorem globálního seriálu padelových turnajů World Padel Tour a oficiálním sponzorem klubu Finetwork KOI, který se účastní elektronických sportů. CUPRA je jedinou automobilovou značkou, která se účastní závodních seriálů pro elektromobily EXTREME E, ETCR a Formule E. Kmen CUPRA je tvořen týmem ambasadorů, kteří chtějí být hnací sílou změny. Mezi jeho členy patří mimo jiné pouliční umělec TV Boy, držitelé zlatých olympijských medailí Adam Peaty, Melvin Richardson a Saúl Craviotto, německý fotbalový brankář Marc ter Stegen a fotbalistka Alexia Putellasová, která již dvakrát v řadě získala ocenění Ženský zlatý míč a Best FIFA Award.

 

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. Na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto. S projektem nabíjecí infrastruktury MOON společnost vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.

 

Společnost Wilson:

Wilson Sporting Goods Co., dceřiná firma společnosti Amer Sports se sídlem v Chicagu, je jedním z předních výrobců výbavy, oblečení a doplňků pro vrcholové sporty. Wilson je globálním lídrem v segmentu vrcholových raketových sportů včetně tenisu, padelu, raketbalu, badmintonu a piklebalu. Společnost zohledňuje při vývoji inovativních padelových produktů zkušenosti hráčů, díky nimž zpřístupňuje nová teritoria. Wilson si vysloužil postavení lídra ve sportovních potřebách díky svému nadšení, s nímž vytváří produkty, které umožňují sportovcům na všech úrovních podávat nejlepší výkony.