DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
CUPRA
Born
Novinka
CUPRA
Formentor
Od 979 900
Novinka
CUPRA
Leon
Od 869 900
Novinka
CUPRA
Leon Sportstourer
Od 904 900
CUPRA
Ateca
Od 839 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

27.07.2023

CUPRA

 

  • Značky CUPRA a L.G.R navázaly spolupráci již podruhé a vytvořily tři páry brýlí
  • Tribe, Reunion Metal Explorer a Nomad II ztělesňují odvážný styl a jedinečný přístup k designu obou značek

 

Praha, 27-07-2023 - Italská značka brýlí L.G.R pokračuje po úspěchu předchozí kolekce v partnerství se značkou CUPRA. Nejnovější spolupráce obou partnerských značek kombinuje jejich jedinečný přístup k designu. Výsledkem je trojice brýlí, která zaujme svým atraktivním stylem, nejmodernějšími inovacemi a odvážností.

 

L.G.R představuje pro značku CUPRA tři modely: Tribe, Reunion Metal Explorer a Nomad II. Brýle L.G.R jsou navrhovány a vyráběny v Itálii. Každá obroučka je zhotovena kompletně ručně z velmi kvalitních materiálů.

 

 

Tribe: Letecké brýle se dvěma nosníky a ušlechtilým, odvážným designem

Brýle Tribe jsou ideálním společníkem pro každou příležitost. Jejich estetické pojetí je sofistikované a současně odvážné. Design leteckých brýlí se dvěma nosníky používá lehký kov. Brýle díky tomu dokonale snoubí vytříbený styl s mimořádným komfortem.

 

Reunion Metal Explorer: Evoluce ikony

Jedná se o novou interpretaci ikonického modelu L.G.R Reunion. Reunion Metal Explorer jsou nadčasové letecké brýle v moderním pojetí. Tyto brýle se mohou pochlubit fúzí lehkého kovu a acetátových vláken a nabízejí dokonalou harmonii mezi stylem a užitnými vlastnostmi.

 

Nomad II: Odvážná a moderní evoluce

Model Nomad II reprezentuje díky svým šestiúhelníkovým kovovým obroučkám, tenkým stranicím, kovovému nosníku a ručně leštěným acetátovým očnicím odvážnou a moderní evoluci ikonického leteckého designu. Tyto brýle jsou reinterpretací klasiky. Jejich majitel dává nepřehlédnutelným způsobem najevo svůj postoj.

"L.G.R a CUPRA představují světu novou generaci produktů. Výsledkem fúze řemeslného zpracování značky L.G.R a inovativního ducha značky CUPRA je kolekce, která vystihuje esenci obou značek," řekl Sven Schuwirth, provozní ředitel značky CUPRA. "Tyto brýle jsou mnohem víc než jen doplňkem. Jsou emocionálním vyjádřením záměru, který kombinuje vizi sdílenou oběma značkami."

 

"Toto partnerství reprezentuje vzrušující fúzi dvou světů, v níž se dokonale vyrobené brýle snoubí s nejmodernějším ztělesněním automobilových inovací. Stejně jako naše akurátně ručně vyrobené obroučky umocňují styl a vizi uživatele brýlí, přinášejí vozy CUPRA novou definici limitů sportovních výkonů a designu na silnicích. Společně jsme se vydali na cestu sdílené vášně a neúnavného usilování o dokonalost. Připravte se na svobodu vidět a být viděn ve zcela novém světle," řekl Luca Gnecchi Ruscone, zakladatel a generální ředitel společnosti L.G.R.

 

Kolekce je nyní k dispozici na webových stránkách společnosti L.G.R a u autorizovaných prodejců značky CUPRA.

 

 

CUPRA je nekonvenční značka, která kombinuje emoce, elektrifikaci a sportovní výkony, aby z Barcelony inspirovala svět. Značka CUPRA, založená v roce 2018, má vlastní sídlo spolu s oddělením pro výrobu závodních vozů v Martorellu (Barcelona) a síť specializovaných dealerství na celém světě.

 

Značka CUPRA dosáhla v roce 2022 nového prodejního rekordu s více než 150 000 dodanými vozy. CUPRA dokazuje, že elektrifikace a sportovní vlastnosti se vzájemně dokonale doplňují. Každý nově uvedený model s vyzývavým a originálním designem je novým milníkem, který definuje charakter značky: CUPRA Ateca, jedinečný model ve svém segmentu; CUPRA Leon, první elektrifikovaný model díky plug-in hybridnímu pohonu; CUPRA Formentor, první model vyvinutý exkluzivně pro značku CUPRA a její dosud nejprodávanější model; a CUPRA Born, první 100% elektromobil značky.

 

Značka CUPRA je oficiálním automobilovým partnerem fotbalového klubu FC Barcelona, kterému zajišťuje jeho mobilitu, prémiovým sponzorem globálního seriálu padelových turnajů World Padel Tour a oficiálním sponzorem klubu Finetwork KOI, který se účastní elektronických sportů. CUPRA je jedinou automobilovou značkou, která se účastní závodních seriálů pro elektromobily EXTREME E, ETCR a Formule E. Kmen CUPRA je tvořen týmem ambasadorů, kteří chtějí být hnací sílou změny. Mezi jeho členy patří mimo jiné pouliční umělec TV Boy, držitelé zlatých olympijských medailí Adam Peaty, Melvin Richardson a Saúl Craviotto, německý fotbalový brankář Marc ter Stegen a fotbalistka Alexia Putellasová, která již dvakrát v řadě získala ocenění Ženský zlatý míč a Best FIFA Award.

 

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. Na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto. S projektem nabíjecí infrastruktury MOON společnost vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.