DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
CUPRA
Born
Novinka
CUPRA
Formentor
Od 979 900
Novinka
CUPRA
Leon
Od 869 900
Novinka
CUPRA
Leon Sportstourer
Od 904 900
CUPRA
Ateca
Od 839 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

01.12.2022

CUPRA Garage v Lípě u Zlína

  • První CUPRA Garage v ČR vybudoval autorizovaný prodejce Auto Dolanský
  • Atraktivní showroom v Lípě u Zlína nabízí vstup do exkluzivního světa značky CUPRA
  • CUPRA Garage ztělesňuje hodnoty značky: jedinečnost, sofistikovanost a sportovní výkony

 

Praha, 01-12-2022 - CUPRA otevřela první exkluzivní showroom CUPRA Garage v České republice, který se nachází v areálu autorizovaného prodejce Auto Dolanský v Lípě u Zlína. Značka CUPRA již pátým rokem od svého založení dynamicky roste a dobývá nové trhy. První showroom CUPRA Garage v České republice je součástí ambiciózních prodejních plánů, k jejichž uskutečnění přispěje rozšíření globální sítě CUPRA Masterů a showroomů CUPRA Garage na dvojnásobek.

"Mám velkou radost, že i v České republice můžeme již našim klientům nabídnout exkluzivní zákaznické zážitky v jedinečně pojatém showroomu CUPRA Garage," říká Aleš Novák, ředitel značky CUPRA pro Českou republiku. "Našemu autorizovanému prodejci Auto Dolanský v Lípě u Zlína patří velké uznání za perfektní realizaci našeho nekonvenčního konceptu, který je na českém trhu opravdu unikátní. Cesta k tomu, jak zažít značku CUPRA naplno začíná zde."

Showroom CUPRA Garage v Lípě u Zlína je navržen tak, aby ztělesňoval identitu značky CUPRA a její hodnoty: jedinečnost, sofistikovanost a sportovní výkony. Návštěvníkům nabízí ve svém působivém a interaktivním prostředí jedinečný způsob, jak proniknout do exkluzivního světa značky CUPRA. V tzv. "garážové zóně" jsou vystaveny nejvýznamnější modely.

Světem značky CUPRA se prolíná vytříbený životní styl, a tak nemůže v showroomech CUPRA Garage chybět lifestylová zóna s exkluzivními výrobky, které jsou výsledkem spolupráce značky CUPRA s prestižními a inovativními značkami z jiných oborů, s nimiž sdílí stejné hodnoty. CUPRA ve svých showroomech. Klienti značky CUPRA se mohou kdykoli obracet se svými dotazy či přáními na svého specialistu. Tzv. CUPRA Master zajišťuje nejen exkluzivní nákupní zážitky, ale také poskytuje veškeré potřebné poradenství a další služby včetně testovacích jízd. Kromě toho si mohou návštěvníci showroomu CUPRA Garage vychutnávat vybrané občerstvení v baru CUPRA.

"Již od začátku jsme s nadšením sledovali vývoj a zejména designové studie značky CUPRA. Po 4 letech jsme přijali výzvu pro získání zastoupení vozidel právě této nové dynamické značky. Rozhodnutí bylo velmi rychlé", říká Jiří Dolanský, majitel společnosti Auto Dolanský s.r.o. "V červnu letošního roku jsme se účastnili představení nových modelů a budoucí vize značky CUPRA v Barceloně. A již při zpáteční cestě jsem byl rozhodnut a věděl jsem, že toto je nový směr, kterým chceme jít a moje nadšení pro CUPRA DNA se mi podařilo přenést i na celý náš firemní tým."

"Jako první v České republice jsme v říjnu 2022 přebudovali a dnes otevíráme první autosalon podle nového konceptu CUPRA Garage, kde zákazníkům nabídneme především novou značku CUPRA, doplněnou o nabídku vozů značky SEAT. Zbudovali jsme také místa pro nabíjení elektrovozidel a pořídili nabíjecí stanice. Přestavba probíhala pouze pět týdnů, a to v plném provozu a s maximálním nasazením všech našich zaměstnanců, čehož si velmi cením."

 

"Jsme přesvědčeni, že značka CUPRA má na to, být v této dynamické době lídrem trhu nových vozidel. Je sofistikovaná, využívá nejmodernější technologie, působí odvážně a svým jedinečným designem přitahuje zákazníky, kteří se chtějí odlišit. Tato emoce vás pohltí již při prvním vstupu do CUPRA Garage, dodává Jiří Dolanský, majitel společnosti Auto Dolanský s.r.o.

 

Společnost Auto Dolanský s.r.o. se opírá o více než 30leté zkušenosti se servisem a prodejem automobilů. V Lípě u Zlína již šest let zajišťuje autorizovaný prodej vozů SEAT a servis vozů SEAT a CUPRA. Auto Dolanský ve svém moderním provozu nabízí zákazníkům kompletní spektrum prodejních i servisních služeb.

CUPRA je nekonvenční značka, která kombinuje emoce, elektrifikaci a sportovní výkony, aby z Barcelony inspirovala svět. Značka CUPRA, založená v roce 2018, má vlastní sídlo spolu s oddělením pro výrobu závodních vozů v Martorellu (Barcelona) a síť specializovaných dealerství na celém světě.

 

Značka CUPRA udržela v roce 2021 vzestupný trend prodeje, jehož celkový objem ztrojnásobila na 80 000 dodaných vozů. K pozoruhodnému výsledku významně přispěl úspěch modelu CUPRA Formentor. CUPRA dokazuje, že elektrifikace a sportovní vlastnosti se vzájemně dokonale doplňují. V roce 2022 značka CUPRA rozšířila modelovou řadu CUPRA Born, první 100% elektromobil značky, o varianty s různými kapacitami akumulátorové baterie a také o ještě výkonnější verzi e-Boost. Představena byla rovněž exkluzivní, limitovaná edice modelu CUPRA Formentor VZ5. CUPRA Tavascan, druhý výhradně elektricky poháněný model značky, bude uveden na trh v roce 2024. To samé platí pro model CUPRA Terramar, elektrifikované sportovní SUV, které připomíná závodní okruh Terramar, kde začala historie značky CUPRA. V roce 2025 bude následovat první městský elektromobil značky, inspirovaný koncepčním vozem CUPRA UrbanRebel.

 

Značka CUPRA je oficiálním automobilovým partnerem fotbalového klubu FC Barcelona, kterému zajišťuje jeho mobilitu, prémiovým sponzorem globálního seriálu padelových turnajů World Padel Tour a oficiálním sponzorem klubu Finetwork KOI, který se účastní elektronických sportů. Spolupráce se značkami, jakými jsou Primavera Sound nebo De Antonio Yachts, vytváří lifestylový svět značky CUPRA. Kmen CUPRA je tvořen týmem ambasadorů, kteří chtějí být hnací sílou změny. Mezi jeho členy patří mimo jiné pouliční umělec TV Boy, držitelé zlatých olympijských medailí Adam Peaty, Melvin Richardson a Saúl Craviotto, německý fotbalový brankář Marc ter Stegen a fotbalistka Alexia Putellasová, která získala ocenění Ženský zlatý míč a Best FIFA Award.