DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
CUPRA
Born
Novinka
CUPRA
Formentor
Od 979 900
Novinka
CUPRA
Leon
Od 869 900
Novinka
CUPRA
Leon Sportstourer
Od 904 900
CUPRA
Ateca
Od 839 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

14.02.2023

CUPRA

  • Spolupráce obou značek spočívá na sdílených hodnotách v podobě sportovních výkonů a vytříbeného designu
  • Gobik odhaluje jedinečné triko CX Blend s krátkými rukávy a cyklistické krátké kalhoty Revolution se šlemi
  • Nové cyklistické oblečení budou prodávat showroomy CUPRA Garage a webové stránky Gobik

Praha, 14-02-2023 - Gobik, značka cyklistického oblečení a příslušenství, uvedla na trh novou profesionální výstroj pro cyklisty ve spolupráci s automobilovou značkou CUPRA. Nové sportovní oděvy, které jsou v nabídce značky Gobik jedinečné, jsou reinterpretací dvou nejikoničtějších produktů Gobik - cyklistické triko a dvoje krátké kalhoty umožňují maximální sportovní výkony a nabízejí elegantní styl ve sportovním estetickém pojetí.

 

Výše uvedená spolupráce je součástí nové dohody o společném vystupování značek Gobik a CUPRA. Obě společnosti se zavázaly, že budou klást důraz na sdílené hodnoty, jakými jsou sportovnost, výkony a design. Gobik skvěle ladí s charakterem značky CUPRA. Sportovní oblečení Gobik je definováno čistými liniemi a ostrými barvami ve spojení s jedinečnou odolností a charakterem.

Prvními plody tohoto partnerství jsou dvě jedinečné položky v katalogu značky Gobik: exkluzivní, dosud nevídané triko CX Blend s krátkými rukávy a krátké kalhoty Revolution se šlemi a elegantní kombinací barev inspirovanou značkou CUPRA. Jedná se o nejnovější spolupráci mezi značkou CUPRA a výrobcem oděvů. Gobik se tak zařadil mezi další kooperující značky, jimiž jsou například Wilson, L.G.R, Marset a Mikakus.

Antonino Labate, ředitel pro strategii, obchodní rozvoj a provozní činnosti značky CUPRA, na adresu nejnovější lifestylové spolupráce automobilové značky uvedl: "Gobik je pro značku CUPRA perfektním partnerem, protože svými oděvy dokáže skvěle vyjadřovat emoce. Design a sportovní výkony jsou pro automobily a značku CUPRA klíčové. Proto jsme si byli jisti tím, že ve spolupráci se značkou Gobik vdechneme našim ideálům život. Víme, jak vytvářet emocionální zážitky, a platí to i pro naše partnery ve společnosti Gobik."

Co se technické stránky týče, cyklistické triko CX Blend s krátkými rukávy je lehké a prodyšné, má anatomicky přiléhavý střih a dlouhou životnost, zatímco cyklistické krátké kalhoty Revolution se šlemi umožňují nejlepší možné výkony na dlouhých trasách. Mezi hlavní priority u nich patří kompresivita, komfort a lehkost.

José Ramón Ortín, generální ředitel a zakladatel společnosti Gobik, řekl, že "tato spolupráce se značkou CUPRA je součástí naší snahy vybudovat globální značku Gobik. Vzhledem k našim cílům a aktuálním kompetencím jsme došli k závěru, že nastal čas navázat partnerství s celosvětově uznávanou společností, která vyznává stejné hodnoty a stejnou filozofii jako my. Tato smlouva je pro nás první svého druhu a znamená propojení automobilového světa se sportovní módou. Je to spolupráce, která je pro nás výzvou, abychom vytvářeli jedinečné oděvy na technické úrovni a s výrazným designem".

"S těmito modely jsme udělali krok směrem k individualizovaným detailům," pokračuje José, a dodává: "Příkladem jsou laserem vyrývané reflexní detaily spolu s logem CUPRA X Gobik na zadní straně trika, které odkazuje na naši spolupráci, a použití vinylů s tepelně vodivými lepidly na mnoha částech obou oděvů."

Cyklistická trika a krátké kalhoty budou prodávat showroomy CUPRA Garage a internetový obchod Gobik.

CUPRA je nekonvenční značka, která kombinuje emoce, elektrifikaci a sportovní výkony, aby z Barcelony inspirovala svět. Značka CUPRA, založená v roce 2018, má vlastní sídlo spolu s oddělením pro výrobu závodních vozů v Martorellu (Barcelona) a síť specializovaných dealerství na celém světě.

Značka CUPRA udržela v roce 2021 vzestupný trend prodeje, jehož celkový objem ztrojnásobila na 80 000 dodaných vozů. K pozoruhodnému výsledku významně přispěl úspěch modelu CUPRA Formentor.  CUPRA dokazuje, že elektrifikace a sportovní vlastnosti se vzájemně dokonale doplňují. V roce 2022 značka CUPRA rozšířila modelovou řadu CUPRA Born, první 100% elektromobil značky, o varianty s různými kapacitami akumulátorové baterie a také o ještě výkonnější verzi e-Boost. Představena byla rovněž exkluzivní, limitovaná edice modelu CUPRA Formentor VZ5. CUPRA Tavascan, druhý výhradně elektricky poháněný model značky, bude uveden na trh v roce 2024. To samé platí pro model CUPRA Terramar, elektrifikované sportovní SUV, které připomíná závodní okruh Terramar, kde začala historie značky CUPRA. V roce 2025 bude následovat první městský elektromobil značky, inspirovaný koncepčním vozem CUPRA UrbanRebel.

Značka CUPRA je oficiálním automobilovým partnerem fotbalového klubu FC Barcelona, kterému zajišťuje jeho mobilitu, prémiovým sponzorem globálního seriálu padelových turnajů World Padel Tour a oficiálním sponzorem klubu Finetwork KOI, který se účastní elektronických sportů. Spolupráce se značkami, jakými jsou Primavera Sound nebo De Antonio Yachts, vytváří lifestylový svět značky CUPRA. Kmen CUPRA je tvořen týmem ambasadorů, kteří chtějí být hnací sílou změny. Mezi jeho členy patří mimo jiné pouliční umělec TV Boy, držitelé zlatých olympijských medailí Adam Peaty, Melvin Richardson a Saúl Craviotto, německý fotbalový brankář Marc ter Stegen a fotbalistka Alexia Putellasová, která získala ocenění Ženský zlatý míč a Best FIFA Award.