DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
CUPRA
Born
Novinka
CUPRA
Formentor
Od 979 900
Novinka
CUPRA
Leon
Od 869 900
Novinka
CUPRA
Leon Sportstourer
Od 904 900
CUPRA
Ateca
Od 839 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

21.04.2023

Exponenciální impulz

  • Metahype je neustále rozšiřovaný virtuální ostrov, na němž se značky, tvůrci a komunity mohou společensky stýkat, spolupracovat, tvořit a prožívat emoce 
  • CUPRA představila v rámci ostrova Metahype své vlastní prostory, které tvoří čtvrť CUPRA Metahype District
  • Odhalení virtuálního sportovního vozu CUPRA DarkRebel v městské čtvrti CUPRA Metahype District je pohlcujícím zážitkem, při němž mohou uživatelé ovlivnit budoucí design studie CUPRA DarkRebel
  • Hudební festival Primavera Sound je jednou z prvních značek, které vstoupí do prostoru Metahype

 

Praha, 21-04-2023 - CUPRA představuje Metahype, který umožní inovativní a interaktivní průzkum metaversu, jehož je CUPRA průkopníkem.

Metahype oslavil debut na akci Exponential Impulse pořádané značkou CUPRA v Berlíně. Metahype je neustále rozšiřovaný virtuální ostrov, na němž se značky, tvůrci a komunity mohou společensky stýkat, spolupracovat, tvořit a prožívat emoce.

Ostrov je tvořen různými městskými čtvrtěmi a společnými prostory, které mohou značky, start-upy a tvůrci vlastnit a využívat k navazování kontaktu s novou generací a k jejímu zapojování do společných aktivit.

Metahype má tři zóny: náměstí Metahype a městské čtvrtě CUPRA a Primavera Sound.

Uživatelé přicházejí nejprve na náměstí Metahype, kde obdrží svůj pas Metahype Passport, dynamické NFT reprezentující pověst každého Hypera. CUPRA vyvinula herní systém, který odměňuje uživatele body, tzv. "Hypes", za jejich zapojení do dění a aktivitu v rámci platformy.

Jednou z nejemocionálnějších nabídek na ostrově Metahype je CUPRA Next. V tomto prostoru mohou uživatelé ovlivňovat budoucnost značky CUPRA nakonfigurováním své vlastní verze virtuálního sportovního vozu CUPRA DarkRebel v nástroji Hyper Configurator.

"METAHYPE je oficiálně zde. Je to prostor nejen pro značku CUPRA, ale také pro ostatní značky, start-upy a tvůrce, v němž mohou navazovat spojení s novou generací. Metahype poskytuje jedinečné zážitky se značkou a možnosti zapojení do dění s cílem propojovat odlišné komunity a rozvíjet sílu jejich spolupráce a kreativity," řekl Sven Schuwirth, člen představenstva odpovědný za provozní činnosti značky CUPRA. "Tímto projektem chceme nově definovat způsob, jakým lidé získávají zážitky a prožívají emoce, aniž bychom byli svázáni omezeními fyzického světa - říkáme tomu 'Exponential You'."

Loňské oznámení o přípravách prostoru Metahype vyvolalo velká očekávání. CUPRA nyní odhalila pět jedinečných prostorů, které tvoří městskou čtvrť CUPRA Metahype District a související zážitky:

  1. CUPRA Plaza: místo, kde se mohou příslušníci Kmene CUPRA setkávat a vést společenský život
  2. CUPRA Racing: na tomto místě lze prožívat závodní DNA značky prostřednictvím dvou různých závodních her, které prověří řidičské dovednosti uživatelů
  3. CUPRA Metahype City Garage: prostor pro objevování a prozkoumávání modelů CUPRA, schůzky se specialisty CUPRA Master a získávání prvních zkušeností s novým modelem CUPRA Tavascan
  4. CUPRA Hub: tento prostor prezentuje značku CUPRA za hranicemi automobilového světa - uživatelé mohou navštívit obchod CUPRA Collection Boutique nebo se zúčastnit tanečních soutěží organizovaných festivalem Primavera Sound
  5. CUPRA Next: zde mohou uživatelé ovlivnit budoucí design studie CUPRA DarkRebel

Metahype je založen na spolupráci, a proto patří Primavera Sound mezi první značky, které vstupují do tohoto prostoru. Další partneři budou brzy následovat. Primavera Sound nabídne na této platformě nepřetržitý proud příspěvků z hudebního světa a DJ akademii ve formě hry, která dodá tvořivý impulz nové generaci milovníků hudby.

CUPRA vyvinula Metahype z velké části vlastními sílami se zapojením lokálních partnerů. Hlavním cílem je propojovat odlišné komunity a rozvíjet sílu spolupráce. Příležitosti jsou obrovské a jediným limitem je představivost a kreativita Kmene CUPRA.

Metahype bude přístupný prostřednictvím osobních počítačů na adrese Metahype.com a brzy bude k dispozici také pro chytré telefony. Zaregistrujte se a začněte objevovat ostrov Metahype na: www.metahype.com

CUPRA je nekonvenční značka, která kombinuje emoce, elektrifikaci a sportovní výkony, aby z Barcelony inspirovala svět. Značka CUPRA, založená v roce 2018, má vlastní sídlo spolu s oddělením pro výrobu závodních vozů v Martorellu (Barcelona) a síť specializovaných dealerství na celém světě.

Značka CUPRA udržela v roce 2021 vzestupný trend prodeje, jehož celkový objem ztrojnásobila na 80 000 dodaných vozů. K pozoruhodnému výsledku významně přispěl úspěch modelu CUPRA Formentor. CUPRA dokazuje, že elektrifikace a sportovní vlastnosti se vzájemně dokonale doplňují. V roce 2022 značka CUPRA rozšířila modelovou řadu CUPRA Born, první 100% elektromobil značky, o varianty s různými kapacitami akumulátorové baterie a také o ještě výkonnější verzi e-Boost. Představena byla rovněž exkluzivní, limitovaná edice modelu CUPRA Formentor VZ5. CUPRA Tavascan, druhý výhradně elektricky poháněný model značky, bude uveden na trh v roce 2024. To samé platí pro model CUPRA Terramar, elektrifikované sportovní SUV, které připomíná závodní okruh Terramar, kde začala historie značky CUPRA. V roce 2025 bude následovat první městský elektromobil značky, inspirovaný koncepčním vozem CUPRA UrbanRebel.

Značka CUPRA je oficiálním automobilovým partnerem fotbalového klubu FC Barcelona, kterému zajišťuje jeho mobilitu, prémiovým sponzorem globálního seriálu padelových turnajů World Padel Tour a oficiálním sponzorem klubu Finetwork KOI, který se účastní elektronických sportů. Spolupráce se značkami, jakými jsou Primavera Sound nebo De Antonio Yachts, vytváří lifestylový svět značky CUPRA. Kmen CUPRA je tvořen týmem ambasadorů, kteří chtějí být hnací sílou změny. Mezi jeho členy patří mimo jiné pouliční umělec TV Boy, držitelé zlatých olympijských medailí Adam Peaty, Melvin Richardson a Saúl Craviotto, německý fotbalový brankář Marc ter Stegen a fotbalistka Alexia Putellasová, která získala ocenění Ženský zlatý míč a Best FIFA Award.

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. Na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto. S projektem nabíjecí infrastruktury MOON společnost vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.