DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

11.09.2023

CUPRA

 

  • Rozsáhlý výběr výjimečných skladových vozů CUPRA s okamžitou dostupností
  • Bestseller Formentor lze pořídit na operativní leasing již za 6 799 Kč bez DPH měsíčně
  • Zvýhodněná nabídka platí do 31. prosince 2023

 

Praha, 11-09-2023 - CUPRA přináší na český trh mimořádně atraktivní nabídku ihned dostupných skladových vozů za velmi příznivé ceny. Široký výběr mají zájemci o progresivní crossover SUV Formentor, který dokonale ztělesňuje esenci ambiciózní značky CUPRA. S prázdnou ale od autorizovaných prodejců CUPRA neodejdou ani zákazníci, jejichž srdce uchvátily modely Leon, Leon Sportstourer, Born nebo Ateca.

 

 

"CUPRA je svým českým zákazníkům blíž než kdy dříve," říká Aleš Novák, ředitel divize CUPRA společnosti Porsche Česká republika, a dodává: "Platí to i pro aktuální nabídku skladových vozů CUPRA, z níž si mohou fanoušci sofistikovaných automobilů se sportovní duší vybrat svůj splněný sen za mimořádně výhodných podmínek."

 

Skvělým příkladem je CUPRA Formentor, která je díky svému neotřelému pojetí bestsellerem značky CUPRA na českém i globálním trhu. A při měsíční splátce 6 799 Kč bez DPH (8 227 Kč s DPH) bude nyní svodům výjimečného Formentoru ještě těžší odolat. Tuto částku budou platit firmy a podnikatelé, kteří se rozhodnou pro pořízení modelu CUPRA Formentor 1.5 TSI s manuálně řazenou převodovkou v hodnotě 879 900 Kč na operativní leasing od Volkswagen Financial Services. Doba pronájmu je 48 měsíců, ročně vůz může ujet 10 000 kilometrů. Uvedená splátka zahrnuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu Formentoru, povinné ručení a havarijní pojištění s 5% spoluúčastí a uznáním bonusů za bezeškodný průběh z dosavadních pojištění.

 

Model CUPRA Formentor, pojmenovaný po mysu Formentor na španělském ostrově Mallorca, sdílí jeho krásu a divokost, které tvoří esenci charakteru a osobnosti tohoto vysokovýkonného crossoveru. Zatímco sofistikovaný design Formentoru získal prestižní ocenění Red Dot Award, pod kapotou jsou ukryty nejvyspělejší technologie pohonu, díky nimž na řidiče čekají bezkonkurenční zážitky z jízdy. Zákazníci mají široký výběr pohonů včetně plug-in hybridních verzí a nespoutané verze VZ5 s podmanivým pětiválcem o výkonu 390 k.

 

Bez ohledu na variantu pohonu, pro kterou se zákazníci rozhodnou, díky vyspělému, nastavitelnému podvozku, progresivnímu řízení a převodovce DSG si budou užívat vrozenou dynamiku doprovázenou nefalšovanými emocemi a sportovními výkony. Model CUPRA Formentor se stane přirozenou součástí síťově propojeného světa prostřednictvím nejmodernějšího informačního a zábavního systému s velkoplošným displejem o úhlopříčce až 12 palců.

    

CUPRA je nekonvenční značka, která kombinuje emoce, elektrifikaci a sportovní výkony, aby z Barcelony inspirovala svět. Značka CUPRA, založená v roce 2018, má vlastní sídlo spolu s oddělením pro výrobu závodních vozů v Martorellu (Barcelona) a síť specializovaných dealerství na celém světě.

 

Značka CUPRA dosáhla v roce 2022 nového prodejního rekordu s více než 150 000 dodanými vozy. CUPRA dokazuje, že elektrifikace a sportovní vlastnosti se vzájemně dokonale doplňují. Každý nově uvedený model s vyzývavým a originálním designem je novým milníkem, který definuje charakter značky: CUPRA Ateca, jedinečný model ve svém segmentu; CUPRA Leon, první elektrifikovaný model díky plug-in hybridnímu pohonu; CUPRA Formentor, první model vyvinutý exkluzivně pro značku CUPRA a její dosud nejprodávanější model; a CUPRA Born, první 100% elektromobil značky.

 

Značka CUPRA je oficiálním automobilovým partnerem fotbalového klubu FC Barcelona, kterému zajišťuje jeho mobilitu, prémiovým sponzorem globálního seriálu padelových turnajů World Padel Tour a oficiálním sponzorem klubu Finetwork KOI, který se účastní elektronických sportů. CUPRA je jedinou automobilovou značkou, která se účastní závodních seriálů pro elektromobily EXTREME E, ETCR a Formule E. Kmen CUPRA je tvořen týmem ambasadorů, kteří chtějí být hnací sílou změny. Mezi jeho členy patří mimo jiné pouliční umělec TV Boy, držitelé zlatých olympijských medailí Adam Peaty, Melvin Richardson a Saúl Craviotto, německý fotbalový brankář Marc ter Stegen a fotbalistka Alexia Putellasová, která již dvakrát v řadě získala ocenění Ženský zlatý míč a Best FIFA Award.

 

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. Na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto. S projektem nabíjecí infrastruktury MOON společnost vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.