DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

03.11.2023

Zimní sezonní nabídka CUPRA

 

  • Výhodná nabídka sezonního servisu od autorizovaných partnerů CUPRA
  • Vše pod jednou střechou: Podzimní servisní prohlídka, kompletní CUPRA Pneuservis a originální příslušenství pro potěšení z jízdy i v mrazivé zimě
  • Atraktivní zvýhodnění pro věrné zákazníky: CUPRA MyCard, Servisní balíčky a Servisní prohlídky

 

Praha, 03-11-2023 - "Značka CUPRA nabízí stylové automobily, které poskytují mimořádné potěšení z jízdy. Pro vozy CUPRA je totiž každá rovinka i zatáčka výzvou, k níž se odhodlaně postaví čelem. A vášniví řidiči vozů CUPRA se již bezesporu těší na nadcházející zimní období, které jim připraví další specifické výzvy," říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika, a dodává: "Pro jejich úspěšné zvládnutí doporučujeme svěřit přípravu vozu CUPRA na nejchladnější období roku do rukou profesionálů z autorizované servisní sítě CUPRA, kteří nyní nabízejí sezonní servis od kontroly technického stavu vozu až po jeho přezutí na kvalitní zimní pneumatiky za mimořádně výhodných podmínek."

 

Podzimní sezonní prohlídka. O bezpečném dojetí do cíle mohou rozhodnout maličkosti. A za nepříznivého zimního počasí je i sebemenší problém na cestách velmi nepříjemný. Proto věnují školení technici v autorizovaných servisech CUPRA při podzimní sezonní prohlídce svou maximální pozornost i těm nejmenším detailům. Snadno tak odhalí případné slabiny v technickém stavu vozu, které následně odstraní v souladu s doporučeními výrobce a s použitím originálních náhradních dílů, aby vůz i nadále podával maximální výkony, na které jsou řidiči modelů CUPRA zvyklí.

 

Originální příslušenství CUPRA. Individualizace patří mezi základní kameny DNA modelů CUPRA již při jejich výrobě, ale majitelé si mohou svůj vůz CUPRA přizpůsobovat svým měnícím se představám a potřebám i v celém průběhu jeho životnosti díky širokému výběru originálního příslušenství CUPRA. Před zimní sezonou jsou samozřejmě k dispozici také nejrůznější doplňky, které usnadní a zpříjemní provoz v chladné části roku. Mezi nejoblíbenější patří stylové prvky pro ochranu interiéru před znečištěním a vlhkostí, ale také chytrá řešení usnadňující přepravu výbavy pro zimní sporty od lyží až po snowboardy. Veškeré příslušenství je přitom střiženo na míru designu a rozměrům příslušného modelu. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak Kolekce CUPRA s nabídkou stylových produktů, které potěší nejednoho fanouška vozů CUPRA pod vánočním stromečkem.

 

 

CUPRA Pneuservis. Mottem CUPRA Pneuservisu je bezpečí a kvalita se zárukou. Řidiči vozů CUPRA, kteří využijí jeho služby, si budou díky tomu užívat každý kilometr i na zimním počasím sužovaných silnicích. A správnou volbou originálních kol CUPRA, nabízených v nejrůznějších kombinacích rozměrů, designů a barevných odstínů, mohou navíc ještě povznést již tak nevšední design svého vozu CUPRA. Pořízení nových zimních pneumatik v autorizovaném servisu CUPRA je spojeno s řadou výhod. Doporučované pneumatiky splňují nejvyšší standardy z hlediska provozních vlastností, odolnosti i hospodárnosti provozu. A navíc jsou kryty CUPRA PneuGarancí, která platí tři roky a vztahuje se na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník. CUPRA PneuGarance uhradí až 70 % z ceny nové pneumatiky. V rámci kompletního CUPRA Pneuservisu je samozřejmostí i zpětný odběr opotřebených pneumatik a jejich ekologická likvidace.

 

 

Zákaznická karta CUPRA MyCard. Majitelé osobních vozů CUPRA si mohou pořídit zákaznickou kartu CUPRA MyCard, která jim nabídne v oblasti servisu řadu výhod. A to již v bezplatné verzi Service. Ta je totiž opravňuje k čerpání 15% slevy na originální díly CUPRA nebo slevy ve výši 1500 Kč na přípravu a zajištění STK. Součástí balíčku jsou také individuální nabídky servisních partnerů a výhody u externích partnerů. Ještě širší škálu výhod nabízí CUPRA MyCard Service+. Její držitelé mají za 1990 Kč ročně v autorizovaných servisech CUPRA nad rámech karty Service zajištěnu také dvakrát ročně výměnu kol včetně volných pneumatik a vyvážení, jedenkrát ročně výměnu brzdové kapaliny nebo sady předních stíracích lišt a 10% slevu na Originální příslušenství CUPRA včetně kompletních kol. To je nabídka, která se vyplatí nejen při zimním sezonním servisu.

 

Servisní služby a údržba. V rámci zimní přípravy stojí za úvahu i další servisní nabídky značky CUPRA nabízené v současnosti za zvýhodněných podmínek. Majitelé nových, skladových a zánovních vozů CUPRA, kteří ještě neabsolvovali první servisní prohlídku, si mohou pořídit některý ze Servisních balíčků se slevou 10 000 Kč. Servisní balíček nabízený ve variantách Service (servis předepsaný výrobcem) a Service Plus (navíc mimo jiné výměna dílů podléhajících opotřebení) kryje náklady na stanovené servisní úkony po dobu až 5 let, resp. pro stanovený počet ujetých kilometrů. Plnou kontrolu nad výdaji za servis a ochranu před inflací poskytnou také předplacené Servisní prohlídky určené pro majitele starších vozů CUPRA. S aktuální akční nabídkou "1 + 1 prohlídka zdarma" lze tak ušetřit až 50 %. Pravidelná údržba v autorizovaných servisech ve spojení s prokazatelnou servisní historií navíc zvyšuje hodnotu vozidla při následném prodeji.

 

 

 

 

CUPRA je nekonvenční značka, která kombinuje emoce, elektrifikaci a sportovní výkony, aby z Barcelony inspirovala svět. Značka CUPRA, založená v roce 2018, má vlastní sídlo spolu s oddělením pro výrobu závodních vozů v Martorellu (Barcelona) a síť specializovaných dealerství na celém světě.

 

Značka CUPRA dosáhla v roce 2022 nového prodejního rekordu s více než 150 000 dodanými vozy. CUPRA dokazuje, že elektrifikace a sportovní vlastnosti se vzájemně dokonale doplňují. Každý nově uvedený model s vyzývavým a originálním designem je novým milníkem, který definuje charakter značky: CUPRA Ateca, jedinečný model ve svém segmentu; CUPRA Leon, první elektrifikovaný model díky plug-in hybridnímu pohonu; CUPRA Formentor, první model vyvinutý exkluzivně pro značku CUPRA a její dosud nejprodávanější model; a CUPRA Born, první 100% elektromobil značky.

 

Značka CUPRA je oficiálním automobilovým partnerem fotbalového klubu FC Barcelona, kterému zajišťuje jeho mobilitu, prémiovým sponzorem globálního seriálu padelových turnajů World Padel Tour a oficiálním sponzorem klubu Finetwork KOI, který se účastní elektronických sportů. CUPRA je jedinou automobilovou značkou, která se účastní závodních seriálů pro elektromobily EXTREME E, ETCR a Formule E. Kmen CUPRA je tvořen týmem ambasadorů, kteří chtějí být hnací sílou změny. Mezi jeho členy patří mimo jiné pouliční umělec TV Boy, držitelé zlatých olympijských medailí Adam Peaty, Melvin Richardson a Saúl Craviotto, německý fotbalový brankář Marc ter Stegen a fotbalistka Alexia Putellasová, která již dvakrát v řadě získala ocenění Ženský zlatý míč a Best FIFA Award.

 

 

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. Na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto. S projektem nabíjecí infrastruktury MOON společnost vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.