DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

08.02.2024

Ambasador značky CUPRA

 

  • Na Oscary nominovaný filmový režisér a producent J.A. Bayona odhaluje některé z klíčů ke svému úspěchu, aby inspiroval novou generaci
  • Bayona a CUPRA ve spolupráci s katalánskou filmovou a audiovizuální školou ESCAC zahajují dvě soutěže pro tvůrce krátkých filmů s cílem propagovat mladé talenty a podporovat jejich kariérní cestu
  • Nový ambasador značky CUPRA zdůrazňuje hodnoty, jakými jsou vášeň a odhodlání - "Musíte důvěřovat své intuici a jít za svým cílem"

 

Praha, 08-02-2024 - J.A. Bayona chce svými filmy dojímat a inspirovat miliony lidí. A jeho výchozím bodem je Barcelona, velkoměsto, v němž vyrůstal. Tyto sdílené hodnoty se značkou CUPRA vedly k vytvoření dvou soutěží pro tvůrce krátkých filmů, jejichž cílem je povzbudit a posílit mladé talenty ve filmovém průmyslu. Organizace obou soutěží probíhá ve spolupráci s katalánskou filmovou a audiovizuální školou ESCAC (Escola Superior de Cinema i Audiovisuals de Catalunya) a samotným Bayonou.

 

Následující řádky přinášejí klíčové rady, které mohou být inspirací pro novou generaci:

 

Následujte své sny. Podle Bayony je to jeden z klíčů k prosperitě a úspěchu ve světě filmu: "Nejdřív musíte mít sen a pak mu dodat význam; je velmi důležité, abyste nalezli svou vášeň, objevili, co vás posouvá, a šli za svým cílem." Díky tomuto impulzu zdůrazňuje režisér a producent ve svých filmech emoce, jimiž dokáže uchvátit diváky. Tento přístup je patrný i v jeho nejnovějším filmu s názvem Sněžné bratrstvo. Slovy režiséra: "Je emocionální, inspirující, a někdy dokonce intenzivní."

 

Postoj vyzývatele. Podle barcelonského filmového režiséra a producenta "je dobré, aby člověk o sobě příliš nepochyboval, takže důvěřujte své intuici a běžte za svým cílem." Sněžné bratrstvo, které získalo dvě nominace na Oscara za nejlepší zahraniční film a nejlepší makeup a kadeřnickou práci, je výsledkem více než 10 let vytrvalé práce. Bayona byl režírováním tohoto filmu inspirovaného skutečnými událostmi posedlý a usilovně na něm pracoval, dokud jej nedokázal adaptovat pro svět kinematografie.

 

Týmová práce. Stejně jako je Kmen zásadní součástí úspěšné cesty značky CUPRA, i pro Bayonu je během cesty na vrchol klíčové budovat úzké vztahy a obklopovat se lidmi, který důvěřuje: "Je to týmové úsilí. Je to dlouhá cesta, takže se musíte obklopit správnými lidmi a pečovat o ně, protože na nich budete záviset stejně, jako oni budou záviset na vás." Proto se v průběhu natáčení ujišťuje, že je o herce a ostatní členy filmového štábu, kteří se podílejí na vzniku filmu, skvěle postaráno, aby bylo zaručeno, že týmová práce bude probíhat na všech úrovních. "V mém posledním filmu jsem objevil novou rodinu," říká na závěr Bayona.

 

 

 

Spustit video

 

CUPRA je nekonvenční značka, která kombinuje emoce, elektrifikaci a sportovní výkony, aby z Barcelony inspirovala svět. Značka CUPRA, založená v roce 2018, má vlastní sídlo spolu s oddělením pro výrobu závodních vozů v Martorellu (Barcelona) a síť specializovaných dealerství na celém světě.

 

Značka CUPRA dosáhla v roce 2022 nového prodejního rekordu s více než 150 000 dodanými vozy. CUPRA dokazuje, že elektrifikace a sportovní vlastnosti se vzájemně dokonale doplňují. Každý nově uvedený model s vyzývavým a originálním designem je novým milníkem, který definuje charakter značky: CUPRA Ateca, jedinečný model ve svém segmentu; CUPRA Leon, první elektrifikovaný model díky plug-in hybridnímu pohonu; CUPRA Formentor, první model vyvinutý exkluzivně pro značku CUPRA a její dosud nejprodávanější model; a CUPRA Born, první 100% elektromobil značky.

 

Značka CUPRA je oficiálním automobilovým partnerem fotbalového klubu FC Barcelona, kterému zajišťuje jeho mobilitu, prémiovým sponzorem globálního seriálu padelových turnajů World Padel Tour a oficiálním sponzorem klubu Finetwork KOI, který se účastní elektronických sportů. CUPRA je jedinou automobilovou značkou, která se účastní závodních seriálů pro elektromobily EXTREME E a Formule E. Kmen CUPRA je tvořen týmem ambasadorů, kteří chtějí být hnací sílou změny. Mezi jeho členy patří mimo jiné pouliční umělec TVBoy, držitelé zlatých olympijských medailí Adam Peaty, Melvin Richardson a Saúl Craviotto, německý fotbalový brankář Marc ter Stegen a fotbalistka Alexia Putellasová, která již dvakrát v řadě získala ocenění Ženský zlatý míč a Best FIFA Award.

 

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. Na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto. S projektem nabíjecí infrastruktury MOON společnost vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.