DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

12.02.2024

CUPRA Charging Map

 

  • CUPRA Charging Map začlení nejaktuálnější informace o nabíjení do informačního a zábavního systému vozidla
  • Uživatelé si mohou na své cestě okamžitě vyhledat nejbližší nabíjecí přípojku včetně informací o dostupnosti a zkušenostech zákazníků - a mohou k nim dokonce přidávat i své vlastní informace
  • Aplikaci CUPRA Charging Map lze bezplatně stáhnout z obchodu In-car Store v informačním a zábavním systému vozidla a také v aplikaci MyCUPRA prostřednictvím MyCUPRA app Store
  • Aplikace CUPRA Charging Map rozšiřuje nabídku obchodu In-Car Store v modelu CUPRA Born, kde je již k dispozici aplikace pro online údržbu vozidla

 

Praha, 12-02-2024 - CUPRA spouští aplikaci CUPRA Charging Map, která usnadní řidičům cestování s jejich elektromobily.

 

Řidiči modelu CUPRA Born mohou vyhledávat nabíjecí stanice ještě snadněji a efektivněji přímo na displeji informačního a zábavního systému, který jim zobrazí také aktuální informace a zkušenosti zákazníků.

 

Stažení aplikace je snadné. Uživatel k tomu může použít chytré zařízení, které mu zobrazí nabídku obchodu MyCUPRA app Store a informační a zábavní systém svého vozu. Aplikace je k dispozici zcela zdarma.

 

CUPRA Charging Map ukazuje na displeji vozu dostupnost nabíjecí infrastruktury včetně 620 000 nabíjecích přípojek ve 27 evropských zemích začleněných do portfolia nabíjecí služby CUPRA Charging Service zajišťované ve spolupráci se společností Elli, která má v rámci koncernu Volkswagen na starosti oblast nabíjení.

 

Uživatelé mohou v nově spuštěné aplikaci pro použití uvnitř vozu vyhledávat veřejné nabíjecí stanice v oblasti, kde chtějí svůj vůz nabíjet, a to jednoduše ve svém voze prostřednictvím vyhledávání na mapě. CUPRA Charging Map poskytuje data integrovanému navigačnímu systému. Uživatel si tak může naplánovat svou trasu včetně zastávek pro nabíjení potřebných k dojetí do zvoleného cíle.

 

Celý proces je jednoduchý a vše probíhá hladce. Uživatelé obdrží předem také podrobné informace včetně aktuální dostupnosti nabíjecích přípojek. Kromě toho si mohou nechat zobrazit nejbližší nebo nejlépe hodnocenou nabíjecí stanici a zadat ji jako cíl do navigace.

 

CUPRA Charging Map rovněž přispěje k vytvoření silnější komunity, v níž mohou uživatelé sledovat nebo poskytovat online hodnocení nabíjecích stanic a zkušenosti s jejich službami, což usnadní navigaci také ostatním řidičům. To znamená, že každou jízdu bude možné naplánovat s naprostou jistotou.

 

CUPRA činí spuštěním nové aplikace využitelné uvnitř vozu další krok na cestě k elektrifikaci. Cestování s modelem Born, prvním elektromobilem značky CUPRA uvedeným na trh v roce 2021, je díky této aplikaci ještě snadnější.

 

Elektromobil CUPRA Born byl v roce 2023 druhým nejoblíbenějším modelem značky CUPRA. Zákazníkům bylo dodáno 45 300 vozů (+44,4 % v porovnání s předchozím rokem (31 400 vozů)). V roce 2024 projde CUPRA Born produktovou modernizací a nabídka této modelové řady bude rozšířena o novou verzi, CUPRA Born VZ.

 

Zákazníci si mohou aplikaci CUPRA Charging Map stáhnout bezplatně z obchodu MyCUPRA app Store nebo ji získají pomocí informačního a zábavního systému vozidla. Z obchodu In-car Store si mohou uživatelé stáhnout také aplikaci pro online údržbu vozu CUPRA, která pomůže řidičům s údržbou jejich vozu a zajistí hladkou komunikaci s jejich preferovaným servisním partnerem.

 

 

 

 

CUPRA je nekonvenční značka, která kombinuje emoce, elektrifikaci a sportovní výkony, aby z Barcelony inspirovala svět. Značka CUPRA, založená v roce 2018, má vlastní sídlo spolu s oddělením pro výrobu závodních vozů v Martorellu (Barcelona) a síť specializovaných dealerství na celém světě.

 

Značka CUPRA dosáhla v roce 2022 nového prodejního rekordu s více než 150 000 dodanými vozy. CUPRA dokazuje, že elektrifikace a sportovní vlastnosti se vzájemně dokonale doplňují. Každý nově uvedený model s vyzývavým a originálním designem je novým milníkem, který definuje charakter značky: CUPRA Ateca, jedinečný model ve svém segmentu; CUPRA Leon, první elektrifikovaný model díky plug-in hybridnímu pohonu; CUPRA Formentor, první model vyvinutý exkluzivně pro značku CUPRA a její dosud nejprodávanější model; a CUPRA Born, první 100% elektromobil značky.

 

Značka CUPRA je oficiálním automobilovým partnerem fotbalového klubu FC Barcelona, kterému zajišťuje jeho mobilitu, prémiovým sponzorem globálního seriálu padelových turnajů World Padel Tour a oficiálním sponzorem klubu Finetwork KOI, který se účastní elektronických sportů. CUPRA je jedinou automobilovou značkou, která se účastní závodních seriálů pro elektromobily EXTREME E a Formule E. Kmen CUPRA je tvořen týmem ambasadorů, kteří chtějí být hnací sílou změny. Mezi jeho členy patří mimo jiné pouliční umělec TVBoy, držitelé zlatých olympijských medailí Adam Peaty, Melvin Richardson a Saúl Craviotto, německý fotbalový brankář Marc ter Stegen a fotbalistka Alexia Putellasová, která již dvakrát v řadě získala ocenění Ženský zlatý míč a Best FIFA Award.

 

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. Na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto. S projektem nabíjecí infrastruktury MOON společnost vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.