DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
Od 1 259 900
CUPRA
Formentor
Od 889 900
CUPRA
Leon
Od 809 900
CUPRA
Leon Sportstourer
Od 829 900
CUPRA
Ateca
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

13.03.2024

CUPRA

 

  • Závodní simulátor Playseat® PRO CUPRA Racing Formula E věrně napodobuje vzrušení a emoce vznikající při řízení opravdového závodního vozu s elektrickým pohonem
  • CUPRA jako značka, která má elektrický motoristický sport ve své DNA, zesiluje své úsilí o rozšiřování horizontů pro závody elektricky poháněných automobilů
  • Playseat® PRO CUPRA Racing Formula E je vyroben z nejkvalitnějších materiálů a vyznačuje se robustní kovovou strukturou a jedinečným komfortním sedadlem s pohotovými reakcemi

 

Praha, 13-03-2024 - Značka CUPRA pokračuje v realizaci své ambice rozšiřovat dosah elektrického motoristického sportu a jako výsledek své spolupráce se společností Playseat představila Playseat® PRO CUPRA Racing Formula E. Závodní simulátor je replikou sedadla opravdového závodního vozu, která umožňuje hráčům prožívat emoce profesionálních závodních jezdců. Obě značky sdílejí vyspělou techniku a design, aby fanouškům automobilových závodů nabídly vrcholné zážitky z jízdy.

 

Nový závodní simulátor Playseat® PRO CUPRA Racing Formula E je oficiální licencovanou edicí CUPRA vyvinutou společně s jezdci a týmy. Závodní simulátor věrně napodobuje vzrušení z řízení opravdového monopostu Formule E - nízká, velmi skloněná poloha za volantem vtáhne hráče do dění s takovou intenzitou, jíž se žádná jiná simulační platforma nevyrovná.

 

"Svět motoristického sportu se rychle transformuje a přechází do mnohem udržitelnější éry, plné výzev a inovací, v nichž CUPRA hraje klíčovou roli," řekl Ignasi Prieto, globální marketingový ředitel značek SEAT a CUPRA. "V současnosti se účastníme jednoho z nejikoničtějších závodních seriálů, Formule E, a naši fanoušci jsou pro nás obrovskou oporou. Touto spoluprací se společností Playseat chceme dosáhnout toho, aby byli týmu CUPRA ještě blíž. Nabízíme jim proto příležitost skutečně prožívat vzrušení opravdového závodního jezdce."

 

Playseat® PRO CUPRA Racing Formula E ztělesňuje neohrožený charakter nové generace hráčů vyhledávajících adrenalin a emoce za volantem. Závodní simulátor se systémem Playseat® Forcelock umožňuje působení extrémních sil na rám sedadla, aniž by docházelo k jeho ohýbání. Tento patentovaný systém byl testován a zdokonalován po několik let za nejnáročnějších podmínek v profesionálním prostředí.

 

Závodní simulátor je vyroben z nejkvalitnějších materiálů. Robustní a stabilní kovovou strukturu doplňuje jedinečné komfortní sedadlo s pohotovými reakcemi. Simulátory mají stejnou oficiální kombinaci matných barev, log a nápisů jako tým Formule E CUPRA Racing. Sedadla jsou čalouněna černým vinylem se vzhledem velmi kvalitní kůže, vhodným pro mnohahodinové závodění.

 

Sedadla Playseat® pro videohry jsou zkonstruována s cílem poskytovat hráčům v domácím prostředí potěšení z naprosto realistických virtuálních závodů, při nichž mohou vylepšovat své dovednosti. Playseat® PRO CUPRA Racing Formula E je kompatibilní se všemi konzolemi a osobními počítači a se všemi volanty a pedály. Hráči tak mohou zažívat adrenalin z řízení modelů CUPRA Tavascan a CUPRA Formentor VZ5, nabízených ve virtuálním závodním světě hry Forza Horizon 5 od roku 2023. Hráči si mohou pro překonávání herních výzev a získání exkluzivní závodní kombinézy CUPRA vybrat ryzí výkony spalovacího motoru nebo okamžité elektrizující výkony. Simulátor umožní hráčům posunout své zážitky ze hry Forza Horizon 5 do zcela odlišné dimenze.

 

Tato spolupráce umocňuje úsilí značky CUPRA o posouvání hranic a zpochybňování statu quo a hráčům nabízí příležitost prožívat emoce v nově definované hře poskytující zážitky vzrušení z Formule E.

 

 

 

 

SEAT S.A. 

 

SEAT S.A. je jedinou společností ve Španělsku s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen a prodává vozidla pod značkami CUPRA a SEAT.

 

SEAT S.A. vyváží více než 80 % svých vozidel a působí ve více než 70 zemích. Společnost zaměstnává více než 14 000 kvalifikovaných pracovníků a provozuje tři výrobní závody -   Martorel, El Prat de Llobregat a Barcelona, kde vyrábí modelové řady SEAT Ibiza, SEAT Arona, rodinu Leon a CUPRA Formentor. SEAT S.A. dále vyrábí vozy CUPRA Born a SEAT Tarraco v Německu a rodinu Ateca v České republice.

 

Společnost SEAT S.A. hraje vedoucí roli při přeměně Španělska na elektromobilové centrum Evropy. SEAT S.A., Volkswagen Group, PowerCo a jejich partneři investují v rámci projektu Future: Fast Forward 10 miliard eur do elektrifikace Španělska.

 

CUPRA je nekonvenční značka, která kombinuje emoce, elektrifikaci a sportovní výkony, aby z Barcelony inspirovala svět. Značka CUPRA, založená v roce 2018, se stala jednou z nejrychleji rostoucích automobilových značek v Evropě. CUPRA má síť specializovaných prodejních míst po celém světě.

 

Značka CUPRA dosáhla v roce 2023 nového prodejního rekordu s více než 230 000 dodanými vozy. CUPRA dokazuje, že elektrifikace a sportovní vlastnosti se vzájemně dokonale doplňují. Každý nově uvedený model s vyzývavým a originálním designem je novým milníkem, který definuje charakter značky: CUPRA Ateca, jedinečný model ve svém segmentu; CUPRA Leon, první elektrifikovaný model díky plug-in hybridnímu pohonu; CUPRA Formentor, první model vyvinutý exkluzivně pro značku CUPRA a její dosud nejprodávanější model; a CUPRA Born, první 100% elektromobil značky.

 

Značka CUPRA je oficiálním automobilovým partnerem fotbalového klubu FC Barcelona, kterému zajišťuje jeho mobilitu, prémiovým sponzorem globálního seriálu padelových turnajů World Padel Tour a oficiálním sponzorem klubu Finetwork KOI, který se účastní elektronických sportů. CUPRA je hrdým účastníkem závodního seriálu pro elektricky poháněné monoposty Formule E. Kmen CUPRA je tvořen týmem ambasadorů, kteří chtějí být hnací sílou změny. Mezi jeho členy patří mimo jiné filmový režisér J. A. Bayona, nominovaný na Oscary, jezdec Formule E Lucas Di Grassi, pouliční umělec TvBoy, držitelé zlatých olympijských medailí Adam Peaty a Saúl Craviotto, německý fotbalový brankář Marc ter Stegen a fotbalistka Alexia Putellasová, která již dvakrát v řadě získala ocenění Ženský zlatý míč a Best FIFA Award.

 

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. Na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto. S projektem nabíjecí infrastruktury MOON společnost vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.