DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

23.04.2024

Posedlost designem

 

  • Nový model CUPRA Formentor se posune od úspěšného příběhu k nové ikoně
  • Nová CUPRA Leon obdrží nový design a řadu vylepšení v obou karosářských verzích - 5dveřový hatchback a kombi Sportstourer
  • Živý přenos světové premiéry 29. dubna od 21:00 SELČ: https://www.youtube.com/watch?v=a-y5loCpCr8

 

Praha, 23-04-2024 - Nové modely CUPRA Formentor a CUPRA Leon přicházejí s cílem navázat na úspěchy svých předchůdců.

 

CUPRA Formentor je bestsellerem společnosti a nejprodávanějším modelem v evropském segmentu A-CUV. V loňském roce kraloval prodejním žebříčkům s více než 120 000 dodanými vozy na celém světě. To jsou opravdu pozoruhodné výsledky prvního modelu navrženého a vyvinutého exkluzivně značkou CUPRA.

 

Nový model CUPRA Leon bude znovu k dispozici jako 5dveřový hatchback a kombi Sportstourer. Jeho cílem je podpořit realizaci ambic značky CUPRA.

 

Oba modely budou mít designový styl s novou DNA a nabídnou novou generaci technologie eHybrid, rozsáhlejší digitalizaci i udržitelné prvky výbavy, ale současně posunou jízdní výkony na ještě vyšší úroveň.

 

"Design Obsession", posedlost designem, bude nezapomenutelnou akcí, na které se sejde Kmen CUPRA, aby oslavil světovou premiéru nových modelů CUPRA Formentor a CUPRA Leon.

 

Přímý přenos z akce můžete sledovat 29. dubna od 21:00 h SELČ na YouTube:

 

https://www.youtube.com/watch?v=a-y5loCpCr8

 

Spustit video

 

SEAT S.A. 

 

SEAT S.A. je jedinou společností ve Španělsku s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen a prodává vozidla pod značkami CUPRA a SEAT.

 

SEAT S.A. vyváží více než 80 % svých vozidel a působí ve více než 70 zemích. Společnost zaměstnává více než 14 000 kvalifikovaných pracovníků a provozuje tři výrobní závody -   Martorel, El Prat de Llobregat a Barcelona, kde vyrábí modelové řady SEAT Ibiza, SEAT Arona, rodinu Leon a CUPRA Formentor. SEAT S.A. dále vyrábí vozy CUPRA Born a SEAT Tarraco v Německu a rodinu Ateca v České republice.

 

Společnost SEAT S.A. hraje vedoucí roli při přeměně Španělska na elektromobilové centrum Evropy. SEAT S.A., Volkswagen Group, PowerCo a jejich partneři investují v rámci projektu Future: Fast Forward 10 miliard eur do elektrifikace Španělska.

 

CUPRA je nekonvenční značka, která kombinuje emoce, elektrifikaci a sportovní výkony, aby z Barcelony inspirovala svět. Značka CUPRA, založená v roce 2018, se stala jednou z nejrychleji rostoucích automobilových značek v Evropě. CUPRA má síť specializovaných prodejních míst po celém světě.

 

Značka CUPRA dosáhla v roce 2023 nového prodejního rekordu s více než 230 000 dodanými vozy. CUPRA dokazuje, že elektrifikace a sportovní vlastnosti se vzájemně dokonale doplňují. Každý nově uvedený model s vyzývavým a originálním designem je novým milníkem, který definuje charakter značky: CUPRA Ateca, jedinečný model ve svém segmentu; CUPRA Leon, první elektrifikovaný model díky plug-in hybridnímu pohonu; CUPRA Formentor, první model vyvinutý exkluzivně pro značku CUPRA a její dosud nejprodávanější model; a CUPRA Born, první 100% elektromobil značky.

 

Značka CUPRA je oficiálním automobilovým partnerem fotbalového klubu FC Barcelona, kterému zajišťuje jeho mobilitu, prémiovým sponzorem globálního seriálu padelových turnajů World Padel Tour a oficiálním sponzorem klubu Finetwork KOI, který se účastní elektronických sportů. CUPRA je hrdým účastníkem závodního seriálu pro elektricky poháněné monoposty Formule E. Kmen CUPRA je tvořen týmem ambasadorů, kteří chtějí být hnací sílou změny. Mezi jeho členy patří mimo jiné filmový režisér J. A. Bayona, nominovaný na Oscary, jezdec Formule E Lucas Di Grassi, pouliční umělec TvBoy, držitelé zlatých olympijských medailí Adam Peaty a Saúl Craviotto, německý fotbalový brankář Marc ter Stegen a fotbalistka Alexia Putellasová, která již dvakrát v řadě získala ocenění Ženský zlatý míč a Best FIFA Award.

 

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. Na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto. S projektem nabíjecí infrastruktury MOON společnost vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.