DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

13.05.2021

Partnerství s jedním z nejvýznamnějších festivalů v Evropě

  • Automobilová značka uzavřela s hudebním festivalem smlouvu o partnerství pro následující tři roky
  • CUPRA a Primavera Sound ohlašují novou éru festivalu s cílem zorganizovat v roce 2022 nejambicióznější akci v jeho historii
  • Obě značky zveřejní 25. května nominaci umělců, kteří na festivalu vystoupí, za podpory modelu CUPRA Born, prvního 100% elektromobilu značky

 

Praha, 13/05/2021 - CUPRA a Primavera Sound společně zahajují novou éru, v níž budou inspirovat svět z Barcelony. Automobilová značka a hudební festival budou v příštích třech letech úzce spolupracovat ve snaze nabízet publiku nové zážitky z poslechu hudby. Obě značky před příštím ročníkem festivalu Primavera Sound, který se uskuteční v roce 2022, zveřejnily upoutávku na nominaci umělců, za podpory modelu CUPRA Born, prvního 100% elektricky poháněného modelu značky, jehož světová premiéra se uskuteční tento měsíc.

 

CUPRA a Primavera Sound zahajují spolupráci v okamžiku, který je pro obě značky klíčový. Automobilová firma se chystá představit nový model CUPRA Born, který bude impulzem nové éry na trhu elektromobilů díky atraktivnímu designu, inspirovanému Barcelonou, a vynikajícím výkonům v souladu se současnými požadavky. Primavera Sound se vrátí na scénu v roce 2022 jako nejambicióznější akce v historii tohoto hudebního festivalu.

 

Předseda představenstva značky CUPRA Wayne Griffiths k tomu řekl: "CUPRA je nekonvenčním vyzývatelem, který inspiruje svět z Barcelony progresivními vozy a zážitky. Primavera Sound je nejikoničtějším barcelonským festivalem s globálním dosahem. Tato spolupráce je jedinečnou příležitostí, která oběma partnerům umožní společně inspirovat svět a nabízet nové způsoby poslechu hudby při současném zvyšování povědomí o obou značkách. Jedná se teprve o první krok značky CUPRA ve světě hudby a začátek dlouhodobého partnerství s festivalem Primavera Sound."

 

Alfonzo Lanza, jeden z ředitelů festivalu Primavera Sound, k tomu dodal: "Pro festival Primavera Sound je velkou ctí, že ve značce CUPRA získal spojence, který dokonale chápe jeho identitu a aspirace. Společně zvládneme tuto novou a ambiciózní fázi růstu a vytvoříme z festivalu v našem městě, Barceloně, etalon pro celou planetu."

 

 

Dvě značky, nová éra

CUPRA a Primavera Sound zahajují svou spolupráci s výhledem na nový ročník festivalu, který se uskuteční v roce 2022. Dlouho očekávaný 20. ročník bude vzorem pro světové městské festivaly a největší kulturní událostí pod širým nebem v jižní Evropě. Výrobce automobilů bude během tříletého partnerství mezi značkou CUPRA a festivalem podporovat jednu z nejvýznamnějších každoročních akcí v hudebním průmyslu.

 

Po více než roce zákazů živých koncertů chtějí značky CUPRA a Primavera Sound vytvořit nové hudební zážitky, které vyvolají ve fanoušcích silné emoce. Kromě přítomnosti značky CUPRA na festivalu pracují oba partneři na nových projektech, které posunou zážitky z poslechu hudby na novou úroveň a umožní milovníkům hudby z celého světa prožívat koncerty odlišným způsobem než dosud.

 

Ve čtvrtek 25. května bude zveřejněna nominace umělců na festival Primavera Sound 2022 za podpory modelu CUPRA Born.

 

Spustit video

CUPRA je nekonvenční značka, která vyzývá etablovanou konkurenci moderním designem a sportovními výkony a která z Barcelony inspiruje svět progresivními vozy a zážitky. Nezávislá značka CUPRA, založená v roce 2018, má vlastní sídlo spolu s oddělením pro výrobu závodních vozů v Martorellu (Barcelona) a síť specializovaných dealerství na celém světě.

Značka CUPRA udržela v roce 2020 vzestupný trend prodeje díky 11% nárůstu na 27 400 prodaných vozů. Mimořádně silné poptávce se těšily modely CUPRA Ateca a CUPRA Leon. Kromě toho byl na trh uveden model CUPRA Formentor, první vůz exkluzivně navržený a vyvinutý pro značku CUPRA. V roce 2021 představí CUPRA model CUPRA Formentor také ve verzích Plug-in Hybrid a první 100% elektromobil, CUPRA el-Born. Těmito modely dokáže, že elektrifikace se dokonale doplňuje se sportovním charakterem.

CUPRA se letos zúčastní terénních závodů Extreme E pro elektricky poháněná SUV. Kromě toho je exkluzivním automobilovým partnerem fotbalového klubu FC Barcelona, kterému zajišťuje jeho mobilitu, a prémiovým sponzorem globálního seriálu padelových turnajů World Padel Tour. Kmen CUPRA je tvořen týmem ambasadorů, kteří sdílejí hodnoty značky. Mezi jeho členy patří mimo jiné německý fotbalový brankář Marc ter Stegen, švédský závodní jezdec Mattias Ekström a pět z nejlepších padelových hráčů na světě.