DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

08.12.2021

Soutěž CUPRA Masterů 2021

  • CUPRA Masteři, odborníci a prodejci značky CUPRA z celého světa, prověřili své znalosti o modelu Born v Soutěži CUPRA Masterů 2021
  • Online soutěže se zúčastnilo více než 1000 členů Kmene CUPRA, kteří se připojili ze 43 zemí
  • Jako CUPRA Master 2021 byl po finálovém kole vyhlášen Raúl Font ze Španělska

 

Praha, 08/12/2021 - Čtyři týdny, sto testů, více než 1000 účastníků ze 43 zemí a úžasná digitální výzva. Taková byla virtuální Soutěž CUPRA Masterů 2021, z níž vzešel nejlepší CUPRA Master na světě za letošní rok.

CUPRA Masteři jsou jako jediná kontaktní osoba pro zákazníky klíčovou součástí strategie prodeje značky CUPRA. Tito produktoví specialisté zajišťují zákazníkům zážitky se značkou CUPRA. Globální prodejní síť CUPRA proto absolvovala u příležitosti uvedení modelu CUPRA Born, prvního 100% elektromobilu značky, na trh speciální školení. Jak to probíhalo? To zjistíte v následujících odstavcích.

Kontakt s Kmenem.

Školení CUPRA Masterů nebylo otázkou pouhé jedné akce. Jednalo se o čtyřtýdenní maraton, během něhož byli účastníci nejen školeni o produktu a elektrifikaci, ale také mohli vzájemně sdílet své zkušenosti s ostatními členy Kmene, prohlubovat sounáležitost se značkou a otestovat své znalosti. Cílem bylo "zapojit CUPRA Mastery do dění a rozšířit jejich znalosti o značce a našem nejnovějším modelu, CUPRA Born, pomocí gamifikace, personalizace a digitalizace, abychom zákazníkům nabízeli nejlepší zážitky", jak vysvětluje Khaled Soussi, vedoucí oddělení rozvoje dealerské sítě a zákaznických zážitků značky CUPRA.

Šlo o titul.

Jedná se o nový způsob školení v digitálním světě. Virtuální platforma se využila již v minulém roce při přípravách uvedení modelu Formentor na trh. Letos učinila značka CUPRA další krok s modelem Born. Cílem bylo nejen předat veškeré znalosti o novém modelu, ale také umocnit pocit sounáležitosti s Kmenem. Prvním krokem byla 4. listopadu zahajovací akce, na níž se účastníci představili a následně diskutovali o strategii s předsedou představenstva a manažery značky CUPRA. Poté následovala individuálnější, gamifikovaná studijní fáze prostřednictvím aplikace CUPRA Tribe App. Aplikace nabízela více než 70 multimediálních souhrnů s obsahem pro přípravu a různými testy. V nich Masteři získávali body pro finálové kolo.

CUPRA Master roku.

Závěrečná akce se uskutečnila 2. prosince. CUPRA Masteři na ní prokazovali získané znalosti a soutěžili online o nejlepšího CUPRA Mastera roku na světě. Po strhujícím finále, úspěšném absolvování 12 kol a vyplnění odpovědí na 82 dotazů získal titul CUPRA Master 2021 Raúl Font ze Španělska.

Důležitost sounáležitosti s Kmenem.

Soutěž byla obrovským úspěchem. Finále sledovalo simultánně až 1500 lidí, kteří se ke Shromáždění CUPRA Masterů 2021 připojili ze 43 zemí. "Jsme přesvědčeni o tom, že je důležité sbližovat všechny členy Kmene CUPRA bez ohledu na vzdálenost, a to je něco, co nám digitální svět umožňuje realizovat," říká Olivia van Dalenová, vedoucí Kmene CUPRA.

Překračování hranic.

Shromáždění CUPRA Masterů 2021 potvrzuje klíčovou roli digitalizace a technologie při vytváření emocí a dokonale ladí s hodnotami digitálního domorodce značky CUPRA: "Chceme oslovit novou generaci zákazníků, a proto musíme hovořit jejím jazykem. S těmito virtuálními zážitky, na něž chceme navázat v příštím roce, překračujeme hranice, a kombinujeme přitom reálný svět s virtuálním. Vytvoříme místo, kde si každý bude moci vybrat, kým chce být a co a jak chce dělat," říká ředitel pro strategii, obchodní rozvoj a provozní činnosti značky CUPRA Antonino Labate.

Spustit video

IMAGEN

CAPTIONS

CUPRA Master Challenge 1

Soutěž CUPRA Masterů 2021 je virtuální soutěž, z níž vzešel nejlepší CUPRA Master na světě za letošní rok

CUPRA Master Challenge 2

CUPRA Masteři jsou klíčovou součástí strategie prodeje značky CUPRA

CUPRA Master Challenge 3

Digitální akce umožnila vzájemné setkání všech členů Kmene CUPRA bez ohledu na vzdálenost

CUPRA Master Challenge 4

Online soutěže se zúčastnilo více než 1000 členů Kmene CUPRA, kteří se připojili ze 43 zemí

CUPRA Master Challenge 5

Školení CUPRA Masterů se neomezilo na pouhou jednu akci, nýbrž bylo čtyřtýdenním maratonem

CUPRA Master Challenge 6

Cílem bylo zapojit CUPRA Mastery do dění a rozšířit jejich znalosti o značce a modelu CUPRA Born

CUPRA Master Challenge 7

Díky gamifikaci, personalizaci a digitalizaci bude moci CUPRA nabízet zákazníkům nejlepší zážitky

CUPRA Master Challenge 8

Digitalizace a technologie hrají klíčovou roli při vytváření emocí a dokonale ladí s hodnotami digitálního domorodce značky CUPRA

CUPRA Master Challenge 9

CUPRA Masteři, odborníci a prodejci značky CUPRA z celého světa, prověřili své znalosti o modelu Born v Soutěži CUPRA Masterů 2021

CUPRA Master Challenge 10

Závěrečná akce, na níž CUPRA Masteři prokazovali získané znalosti, se uskutečnila 2. prosince

CUPRA Master Challenge 11

Soutěž byla obrovským úspěchem, přičemž ji simultánně sledovalo až 1500 lidí připojených ze 43 zemí

CUPRA je nekonvenční značka, která vyzývá etablovanou konkurenci moderním designem a sportovními výkony a která z Barcelony inspiruje svět progresivními vozy a zážitky. Nezávislá značka CUPRA, založená v roce 2018, má vlastní sídlo spolu s oddělením pro výrobu závodních vozů v Martorellu (Barcelona) a síť specializovaných dealerství na celém světě.

 

Značka CUPRA udržela v roce 2020 vzestupný trend prodeje díky 11% nárůstu na 27 400 prodaných vozů. Mimořádně silné poptávce se těšily modely CUPRA Ateca a CUPRA Leon. Kromě toho byl na trh uveden model CUPRA Formentor, první vůz exkluzivně navržený a vyvinutý pro značku CUPRA. V roce 2021 představí CUPRA model CUPRA Formentor také ve verzích Plug-in Hybrid a první 100% elektromobil, CUPRA Born. Druhým výhradně elektricky poháněným modelem značky bude CUPRA Tavascan. S jeho uvedením na trh se počítá v roce 2024.

 

CUPRA se letos zúčastní terénních závodů Extreme E pro elektricky poháněná SUV. Kromě toho je exkluzivním automobilovým partnerem fotbalového klubu FC Barcelona, kterému zajišťuje jeho mobilitu, a prémiovým sponzorem globálního seriálu padelových turnajů World Padel Tour. Kmen CUPRA je tvořen týmem ambasadorů, kteří sdílejí hodnoty značky. Mezi jeho členy patří mimo jiné německý fotbalový brankář Marc ter Stegen, vycházející fotbalová hvězda Ansu Fati, hollywoodský herec Daniel Brühl, švédský závodní jezdec Mattias Ekström a čtyři z nejlepších padelových hráčů na světě.