DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

22.02.2022

Značka CUPRA slaví své 4. výročí ambiciózní vizí pro rok 2022

  • Nekonvenční vyzývatel odhaluje plán CUPRA2, který ztělesňuje odvážné ambice, s nimiž značka vstoupí do nové dimenze
  • CUPRA letos hodlá zdvojnásobit počet prodaných vozů, výnosy z prodeje i globální síť CUPRA Masterů a showroomů CUPRA City Garage
  • Značka také oznámila dva nové modely CUPRA, které rozšíří její produktovou řadu na dvojnásobek
  • CUPRA učiní v roce 2022 další krok za hranice automobilového průmyslu spuštěním platformy Metahype, nového kooperativního prostoru v metaversu
  • V průběhu letošního roku bude spuštěn také projekt CUPRA2 Experience, který jako jeden z prvních kombinuje závodní zážitky z reálných a virtuálních světů

 

Praha, 22-02-2022 - CUPRA nikdy nepřestane posouvat své emocionální zážitky na ještě vyšší úroveň. Tento nekonvenční vyzývatel u příležitosti svého 4. výročí sdílí svou ambiciózní vizi pro nadcházející rok: CUPRA2. Značka na speciální on-line akci oznámila, že do její již rozšiřované produktové řady přibydou další dva nové modely. Kromě toho také přenese své emocionální zážitky do zcela nové dimenze spuštěním nové kooperativní platformy Metahype v metaversu.

CUPRA2: Ambiciózní vize pro rok 2022

"Naše 4. výročí je mimořádně významné. Naše plány pro rok 2022 zahrnují záměr zdvojnásobit naše prodeje, dvojnásobně zvýšit naše výnosy z prodeje a rozšířit naši prodejní síť na dvojnásobek. Proto naši ambici nazýváme CUPRA2," řekl Wayne Griffiths, předseda představenstva značky CUPRA. "Před čtyřmi roky o nás hodně lidí pochybovalo, my jsme však o sobě žádné pochyby neměli. Letos znovu potvrdíme, že nic nedokáže zadržet náš nezastavitelný impulz."

Značka CUPRA také hodlá zvětšit svou globální síť CUPRA Masterů a showroomů CUPRA City Garages na dvojnásobek, aby mohla poskytovat své jedinečné nabídky ještě většímu počtu členů Kmene CUPRA po celém světě.

Rozšíření produktové řady CUPRA na dvojnásobek

Griffiths také prozradil, že CUPRA v příštích dvou letech představí dva nové modely, čímž rozšíří své současné produktové portfolio na dvojnásobek. Tato informace přichází po loňském oznámení, že v roce 2024 přijde na trh CUPRA Tavascan, druhý 100% elektromobil značky po modelu CUPRA Born, a v roce 2025 bude následovat elektromobil inspirovaný studií UrbanRebel.

Metahype posouvá emocionální zážitky se značkou CUPRA na novou úroveň

Jádrem značky CUPRA jsou jedinečné emoce a v průběhu letošního roku začnou její emocionální zážitky existovat ve zcela novém prostoru, protože CUPRA vstoupí do metaversu.

"Metahype je naší interpretací tohoto nového vesmíru. Je to prostor založený na spolupráci. Značky, startupy a tvůrci obsahů v něm mohou pořádat rozmanitou škálu akcí a zážitků pro jednotlivce, a vytvářet tak kulturu a sdílet ji," dodal Griffiths. "Vstupem značky CUPRA do metaversu znovu potvrzujeme, že jsme značkou, která přesahuje hranice automobilového průmyslu."

Platforma Metahype, vyvinutá v partnerství s oceňovanou kreativní společností VISYON, který je součástí koncernu Mediapro Group, je ve všech ohledech zaměřena na spolupráci. CUPRA se spojí s partnery z mnoha oblastí, aby inspirovala novou generaci. Prvním krokem budou partnerství se značkami ze světů hudby a zábavy, jakými jsou Primavera Sound nebo UBEAT. Griffiths v rozhovoru s celosvětově uznávanou futuristkou a generální ředitelkou společnosti Metaverse Cathy Hacklovou uvedl, že značky i jednotlivci budou moci prostřednictvím platformy Metahype prezentovat umělecká díla, jakými jsou nezaměnitelné tokeny NFT, předvádět digitální a fyzické produkty a vysílat různém multimediální obsahy.

CUPRA bude mít na této platformě vlastní centrum - místo, kde může vytvářet nové ohromující zážitky pro Kmen CUPRA v různých bodech zákaznické cesty.

"Virtuální světy poskytují značkám příležitost vytvářet zcela nové, pohlcující zážitky pro jejich současné i budoucí zákazníky. Metahype je pro značku CUPRA skvělá příležitost, jak inovativním a opravdu autentickým způsobem udržovat vztahy se svými komunitami," řekla Hacklová.

CUPRA2 Experience přináší motoristický sport v dosud nevídané podobě

CUPRA se však nespokojí pouze s nabídkou svých emocionálních zážitků v metaversu. CUPRA také ukázala zcela nový druh motoristického sportu, CUPRA2 Experience, který kombinuje reálné a virtuální světy.

"S naším elektromobilem UrbanRebel přinášíme světu jedinečné závodní zážitky CUPRA2 Experience, při nichž je to, co řídíte, reálné, ale to, co vidíte, je virtuální," vysvětlil Antonino Labate, ředitel pro strategii, obchodní rozvoj a provozní činnosti značky CUPRA. "Projektem CUPRA2 Experience otřeseme tradičními formáty motoristického sportu."

Před spuštěním projektu CUPRA2 Experience nabídne CUPRA v aukci svůj první nezaměnitelný token NFT elektromobilu UrbanRebel. Úspěšný dražitel získá příležitost stát se jedním z prvních jezdců v závodech CUPRA2 Experience.

CUPRA slaví své 4. výročí a představením projektů Metahype a CUPRA2 Experience i ohlášením dvou nových připravovaných modelů znovu ukazuje, že je progresivní značkou, která se nikdy nezastaví.

CUPRA je nekonvenční značka, která kombinuje emoce, elektrifikaci a sportovní výkony, aby z Barcelony inspirovala svět. Značka CUPRA, založená v roce 2018, má vlastní sídlo spolu s oddělením pro výrobu závodních vozů v Martorellu (Barcelona) a síť specializovaných dealerství na celém světě.

 

Značka CUPRA udržela v roce 2021 vzestupný trend prodeje, jehož celkový objem ztrojnásobila na 80 000 dodaných vozů. K pozoruhodnému výsledku významně přispěl úspěch modelu CUPRA Formentor. CUPRA dokazuje, že elektrifikace a sportovní vlastnosti se vzájemně dokonale doplňují. V roce 2022 rozšíří modelovou řadu CUPRA Born, první 100% elektromobil značky, o varianty s různými kapacitami akumulátorové baterie a také o ještě výkonnější verzi e-Boost. Představena bude rovněž exkluzivní, limitovaná edice modelu CUPRA Formentor VZ5. CUPRA Tavascan, druhý výhradně elektricky poháněný model značky, bude uveden na trh v roce 2024. V roce 2025 bude následovat první městský elektromobil značky, inspirovaný koncepčním vozem CUPRA UrbanRebel.

 

CUPRA zvítězila v roce 2021 v mistrovství cestovních elektromobilů PURE ETCR a i nadále se účastní seriálu terénních závodů Extreme E pro elektricky poháněná SUV. Značka CUPRA je oficiálním automobilovým partnerem fotbalového klubu FC Barcelona, kterému zajišťuje jeho mobilitu, prémiovým sponzorem globálního seriálu padelových turnajů World Padel Tour a oficiálním sponzorem klubu Finetwork KOI, který se účastní elektronických sportů. Spolupráce se značkami, jakými jsou Primavera Sound nebo De Antonio Yachts, vytváří lifestylový svět značky CUPRA. Kmen CUPRA je tvořen týmem ambasadorů, kteří chtějí být hnací sílou změny. Mezi jeho členy patří mimo jiné německý fotbalový brankář Marc ter Stegen, fotbalistka Alexia Putellasová, která získala ocenění Ženský zlatý míč a Best FIFA Award, a držitelé zlatých olympijských medailí Adam Peaty, Melvin Richardson a Saúl Craviotto,.