DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
Od 1 259 900
CUPRA
Formentor
Od 879 900
CUPRA
Leon
Od 809 900
CUPRA
Leon Sportstourer
Od 829 900
CUPRA
Ateca
Od 1 454 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

CUPRAx2 představuje METAHYPE.

Na cestě k nové vizi pro novou éru.

Rok 2022 bude rokem CUPRA. Při čtvrtém výročí značky soustředíme své ambice a sázíme na číslo 2. To nám přináší dualitu, partnerství a růst: CUPRAx2. Tento krok provádíme spolu s ambiciózní vizí: růst prodeje, dealerské sítě a produktového portfolia, neustálé expanze a zdvojnásobení prostor pro jedinečné a emocionální zážitky.

 

Pro značku CUPRA nebyl status quo a vyčkávání na příležitost nikdy volbou. Jedinečné a nezapomenutelné zážitky jsou v jádru věci u všeho, co děláme. Naše cesta k digitální éře pokračuje a my nacházíme nové způsoby, jak posouvat hranice. Naším cílem je udělat průlomový krok vpřed spuštěním virtuálního kooperativního prostoru s názvem METAHYPE. Je to virtuální svět, který funguje jako prostor pro spolupráci, kde značky, start-upy a tvůrci obsahu poskytují širokou škálu akcí, setkání a zážitků pro jednotlivce, k vytváření a sdílení vlastní kultury. 

Start Video

V prostoru METAHYPE je kooperace základem všeho. Plánujeme se spojit s celosvětově uznávanými partnery, jako je Primavera Sound ze světa hudby nebo U-BEAT ze světa zábavy, abychom zažehli jiskru inspirace a nové generaci poskytli prostor pro jejich tvorbu.

 

Budou zde prostory, kde se značky i jednotlivci mohou zapojit předváděním uměleckého obsahu, jakým jsou např. NFT tokeny, vystavováním digitálních a fyzických produktů, streamováním obsahu a pořádáním akcí.

 

Prostřednictvím METAHYPE bude CUPRA vytvářet nové zážitky v různých bodech cesty, na kterou se vydáte, přičemž každý z nich přináší potenciál kompletně změnit to, jak jsme dříve interagovali a spolupracovali.

 

Projekt METAHYPE oslavuje 4. výročí CUPRA a odstartuje náš vstup do nové virtuální éry.

CUPRAx2: představení METAHYPE.

Uvidíme se tam?