DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
Od 1 259 900
CUPRA
Formentor
Od 889 900
CUPRA
Leon
Od 809 900
CUPRA
Leon Sportstourer
Od 829 900
CUPRA
Ateca
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

CUPRAx2 představuje METAHYPE.

Na cestě k nové vizi pro novou éru.

Rok 2022 bude rokem CUPRA. Při čtvrtém výročí značky soustředíme své ambice a sázíme na číslo 2. To nám přináší dualitu, partnerství a růst: CUPRAx2. Tento krok provádíme spolu s ambiciózní vizí: růst prodeje, dealerské sítě a produktového portfolia, neustálé expanze a zdvojnásobení prostor pro jedinečné a emocionální zážitky.

 

Pro značku CUPRA nebyl status quo a vyčkávání na příležitost nikdy volbou. Jedinečné a nezapomenutelné zážitky jsou v jádru věci u všeho, co děláme. Naše cesta k digitální éře pokračuje a my nacházíme nové způsoby, jak posouvat hranice. Naším cílem je udělat průlomový krok vpřed spuštěním virtuálního kooperativního prostoru s názvem METAHYPE. Je to virtuální svět, který funguje jako prostor pro spolupráci, kde značky, start-upy a tvůrci obsahu poskytují širokou škálu akcí, setkání a zážitků pro jednotlivce, k vytváření a sdílení vlastní kultury. 

Spustit video

V prostoru METAHYPE je kooperace základem všeho. Plánujeme se spojit s celosvětově uznávanými partnery, jako je Primavera Sound ze světa hudby nebo U-BEAT ze světa zábavy, abychom zažehli jiskru inspirace a nové generaci poskytli prostor pro jejich tvorbu.

 

Budou zde prostory, kde se značky i jednotlivci mohou zapojit předváděním uměleckého obsahu, jakým jsou např. NFT tokeny, vystavováním digitálních a fyzických produktů, streamováním obsahu a pořádáním akcí.

 

Prostřednictvím METAHYPE bude CUPRA vytvářet nové zážitky v různých bodech cesty, na kterou se vydáte, přičemž každý z nich přináší potenciál kompletně změnit to, jak jsme dříve interagovali a spolupracovali.

 

Projekt METAHYPE oslavuje 4. výročí CUPRA a odstartuje náš vstup do nové virtuální éry.

CUPRAx2: představení METAHYPE.

Uvidíme se tam?