DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

L.G.R pro značku CUPRA

Sluneční brýle pro řízení, vyráběné ručně a pro vás.

Jaký koncept stojí za výrobky značky L.G.R?

Zdrojem inspirace pro sluneční brýle L.G.R je hlavně objevování a dobrodružství. Vůně a barvy italské Riviery. Odpoledne strávené čtením knih v areálu Muthaiga Country Club v Nairobi. Chvilky klidu pod akáciemi. Tyto vize pak převádíme do našich designů.

Jaké je vaše pojetí luxusu?

Naše společnost od svého založení v roce 2008 roste a nyní má patnáct zaměstnanců a tři výrobny v Itálii. Všechny naše sluneční brýle jsou však i nadále vyráběny ručně, kus po kusu. Toto zaměření na řemeslné zpracování dokonale ztělesňuje naše pojetí luxusu.

Sluneční brýle L.G.R mají již své zákazníky, prozradíte, kdo mezi ně třeba patří?

Ano, je to tak. Dosáhli jsme mezinárodního úspěchu a podařilo se nám oslovit hned několik osobností, jakými jsou třeba Tom Cruise, Marion Cotillardová, Gigi Hadidová, Giorgio Armani a mnoho dalších.

Inspirace Afrikou, ruční výroba v Itálii. Jak může existovat produkt s duálním charakterem?

Protože vychází ze skutečného příběhu. Z rodinné legendy, která kombinuje africké tradice s italským řemeslným uměním. Tento duální charakter je přítomen v každém aspektu naší značky a ve všech našich výrobcích.

Popíšete nám váš kreativní proces?

Proces začíná zručnými řemeslníky, kteří dokážou vyrábět autentické a sofistikované produkty nejvyšší kvality. Veškeré materiály jsou následně zpracovány tradičními metodami. Všechny modely L.G.R jsou díky tomu jedinečné. Acetát je například důkladně leštěn ručně, bez použití jakýchkoli rozpouštědel nebo nátěrů, aby vznikla hedvábná povrchová úprava.

Lehkost je atributem závodních vozů. Jaký je váš vztah k ní?

Toto je koncept našeho modelu Lawrence Flap,který jsme vyvinuli pro značku CUPRA. Chtěli jsme se zaměřit zejména na lehkost pohybu.

Co inspirovalo design modelu Lawrence Flap?

Inspiraci jsme čerpali z barev a sportovní duše značky CUPRA, ale také zohlednili její hlavní hodnoty: jedinečnost, sofistikovanost a výsoké výkony.

Jaké materiály jste použili pro model Lawrence Flap?

Tvrdě jsme pracovali na tom, abychom vytvořili ojedinělou kombinaci barev a materiálů s využitím ušlechtilé oceli, kůže a tvrzeného minerálního skla.

Co je vaším nejoblíbenějším detailem na modelu Lawrence Flap?

Barvy. Exkluzivní měděná barva stranic, prošívání bočních chlopní a koncovek stranic. A kožené boční chlopně.

CUPRA říká, že sofistikovanost nemůže existovat bez řemeslného zpracování. Co říkáte vy?

Říkáme to samé. Ve společnosti L.G.R udržujeme naše italské tradice a hodnoty tvrdou prací, vykonávanou skutečnými odborníky, kteří se celý život specializují na toto úzkostlivě pečlivé řemeslo. Všechny obruby vyrábíme ručně od začátku do konce pomocí tradičních metod výroby, abychom vytvořili sofistikovaný a ušlechtilý design.

Čím jsou sluneční brýle Lawrence Flap pro řízení opravdovým ztělesněním značky CUPRA?

Skla jsou dodávána ve fotochromatických verzích se zrcadlovou červenou povrchovou úpravou a se žlutým gradientem. Jsou to ideální sluneční brýle pro řízení, které zaručují jasné vidění a maximální ochranu očí.

 

KATALOG KOLEKCE CUPRA

Prohlédněte si katalog kolekce CUPRA a objevte vysoce funkční a sofistikované kousky, které vás oslní svou jedinečností, tak jako vozy CUPRA.

 

Zboží lze objednat u všech autorizovaných partnerů CUPRA.