DarkRebel

UrbanRebel

Modely

Novinka
CUPRA
Tavascan
Novinka
CUPRA
Born
CUPRA
Formentor
CUPRA
Leon
CUPRA
Leon Sportstourer
CUPRA
Ateca
Od 1 499 900
Concept Cars
DarkRebel
Concept Cars
UrbanRebel

CUPRA x MIKAKUS.

Spolupráce s barcelonským designem obuvi.

 

Kdo je MIKAKUS?

MIKAKUS pochází z kolektivu podobně smýšlejících lidí, kteří věří ve stejné hodnoty a sdílejí stejné vášně. Společnost MIKAKUS, založená v Barceloně, věnuje svému řemeslu maximální péči a plně věří v sílu základních materiálů a v to, co s nimi lze dělat. Rovněž sledují tvůrce, kteří odpovídají jejich hodnotám - značky, s nimiž mohou propojit svou vášeň - formulovat nové produkty s vynikajícími a dokonalými detaily.

 

CUPRA x MIKAKUS

CUPRA přináší automobilovému designu moderní vizi sportovnosti. Spojuje své síly s těmi, se kterými sdílí své myšlení. Těmi, co se snaží vytvořit svět kolem originálních nápadů a neobvyklých výkonů.

Nyní se obě značky spojily a navrhly kolekci obuvi. Sdílejí vnitřní vášeň pro umění a tvrobu, žijí divoce a intenzivně, pro vychutnávání každého okamžiku, který život nabízí, a plánují to využít k vývoji funkčních a sofistikovaných kousků.

 

Zaměření na kolekci

Hlavní inspirací této spolupráce je CUPRA Formentor - první model značky se 100% CUPRA DNA. CUPRA a MIKAKUS se pustily do vytváření obuvi, která stojí za pozornost, stejně jako CUPRA Formentor. Tyto dvě jedinečné značky toužily spojit své síly a propojit svou vizi pozoruhodných produktů.

 

Tím se zrodila řada obuvi MIKAKUS x CUPRA, která zahrnuje dva modely tenisek postavené pro maximální pohodlí, které se mohou pochlubit štíhlou siluetou a moderním designem. Exkluzivní tenisky budou uvedeny na trh pod názvy Paddock a Garage. Každá teniska byla navržena do posledního detailů aby dohromady odrážela podstatu CUPRA a MIKAKUS.

Boty jsou navrženy v Barceloně Edwinem Battistinim a vyráběny ručně v Evropě.

Materiály, které budou použity pro tuto kolekci, jsou směsí kvalitní kůže, neoprenu a textilu. Podešve budou vyrobeny z nejnovější generace EVA (ethylen-vinylacetát) a vysokofrekvenčního polyurethanového filmu pro obzvláště lehkou obuv. Tenisky budou obsahovat nejmodernější technologii pro maximální pohodlí.

 

Paleta barev je inspirována barvami CUPRA Formentor a paletou bot MIKAKUS. Petrol Blue odráží barvu exteriéru modelu Formentor. Kromě toho tenisky obsahují prvky z tmavého hliníku, jak je vidět na detailech exteriéru Formentor, a odstíny mědi, jako poctu logu CUPRA.

Paddock

MIKAKUS x CUPRA Paddock předefinuje koncepty designu. S moderním pleteným svrškem mají tyto nazouvací tenisky robustní lehkou podešev z materiálu EVA, která poskytuje maximální pohodlí díky tlumícímu účinku. Zahrnují šněrování, značkovou stélka a zadní poutko s logem a vysoce kvalitní povrchové úpravy, jako jsou kovová očka a kožené detaily.

Garage

MIKAKUS x CUPRA Garage se svrškem z prvotřídní kůže nabízí leštěný povrch a vulkanizovaný reliéfní gradient inspirovaný čalouněním modelu CUPRA Formentor. Tento model má zaoblenou špičku a přední zapínání s polyesterovými tkaničkami a kovovými očky. Bota je zakončena podešví typu EVA s podešví, která poskytuje polstrovaný efekt pro absolutní pohodlí. Model Garage je dodáván ve dvou barvách: Petrol Blue modrá a bílá.

 

KATALOG KOLEKCE CUPRA

Prohlédněte si katalog kolekce CUPRA a objevte vysoce funkční a sofistikované kousky, které vás oslní svou jedinečností, tak jako vozy CUPRA.

 

Zboží lze objednat u všech autorizovaných partnerů CUPRA.