CUPRA Pneuservis

CUPRA Pneuservis

CUPRA Pneuservis

Originální kola CUPRA

 

Dopřejte sobě a svému vozu bezpečí, kvalitu a nevšední design. Vydejte se na cesty s originálními koly CUPRA, která se vyznačují vysokou kvalitou, mimořádnou životností a bezpečností. Vyberte si z široké nabídky rozměrů, designů a barevných tónů.

Katalog a ceník zimních kompletních kol CUPRA pro rok 2022/2023

CUPRA PNEUGARANCE

Naši záruku na pneumatiky získáváte automaticky, jakmile je zakoupíte u autorizovaného partnera CUPRA.

Kvalita

Kvalita pneumatik má nezanedbatelný význam pro vaši bezpečnou jízdu. Pneumatiky jsou trvale vystaveny velkému zatížení, a to nejen kvůli mnohdy nekvalitnímu povrchu vozovek. Na cestách vás čekají různé nástrahy jako hřebíky, šrouby, ostré kameny, které mohou pneumatiku poškodit natolik, že ji nelze opravit. V těchto případech se vám bude hodit náš garanční program CUPRA PneuGarance, který vám ušetří peníze.

Záruka

Naši záruku na pneumatiku automaticky získáte pokud ji koupíte u autorizovaného prodejního a servisního partnera CUPRA. Garance je poskytována už při zakoupení jedné pneumatiky a je platná po dobu tří let. Vztahuje se na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník. Pokud máte platnou doživotní Záruku mobility, můžete využít i odtah do nejbližšího autorizovaného servisu.

Nízké náklady

S programem CUPRA PneuGarance získáte slevu až 70 % z ceny pneumatiky, na niž je garance uplatňována. Výše slevy (stejně jako doba platnosti záruky) závisí na hloubce zbytkového dezénu, přičemž limitem je 5 mm. Slevu můžete uplatnit pouze v případě, že nakoupíte novou pneumatiku u autorizovaného prodejního a servisního partnera CUPRA, cena nové pneumatiky bude snížena o poskytnutou slevu.

 

Kontaktujte nás

Garanci můžete uplatnit u kteréhokoli autorizovaného partnera CUPRA v České republice.

CUPRA Pneuservis

Zpětné odběry upotřebených pneumatik

 

Porsche Česká republika s.r.o., dovozce vozů CUPRA, zajišťuje prostřednictvím autorizované sítě servisních partnerů pro majitele vozů CUPRA zdarma zpětný odběr použitých pneumatik.